چهار پایگاه اهدای خون در دومین روز تعطیلی عید فطر در مشهد دایر است

مشهد- ایرنا- چهار پایگاه اهدای خون در مشهد طی دومین روز از تعطیلات عید فطر یعنی پنجم خرداد ماه آماده دریافت خون داوطلبان در مشهد هستند.

مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی روز شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: در این روز پایگاههای اهدای خون امام رضا (ع) واقع در میدان دکتر علی شریعتی، امید واقع در خیابان شیرازی، میلاد در آزادشهر و پایگاه کریمی واقع در آزاد شهر مشهد دایر هستند.
دکتر مجید عبداللهی گفت: در روز عید فطر پایگاههای اهدای خون در مشهد دایر نیستند اما در دومین روز از تعطیلات عید چهار پایگاه اهدای خون مذکور در نوبت صبح از ساعت ۸:۳۰  تا ۱۳ آماده پذیرش خون اهدایی نیکوکاران هستند.
وی با اشاره به تداوم کاهش ذخایر خونی در خراسان رضوی همزمان با ماه مبارک رمضان ادامه داد: اکنون نیازمند دریافت خون همه گروههای خونی هستیم و در صورتی که مراجعه داوطلبان به پایگاهها افزایش نیابد پاسخگویی بیماران با چالش مواجه خواهد شد.
مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی از داوطلبان اهدای خون دعوت کرد تا با حضور در پایگاههای اهدای خون به یاری بیماران نیازمندان بشتابند.
عبداللهی افزود: پس از ماه مبارک رمضان ۶ پایگاه اهدای خون در مشهد و ۶ پایگاه ثابت اهدای خون در شهرستانهای سبزوار، نیشابور، تربت حیدریه، گناباد، قوچان، خواف، تربت جام، کاشمر و درگز برابر برنامه قبل از ماه رمضان دایر خواهند بود.
انتقال خون خراسان رضوی تامین خون ۶۰ بیمارستان در این استان را بر عهده دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =