احتمال از سرگیری اردوی آلیش‌کاران از مرداد ماه

تهران- ایرنا- نایب رییس زنان فدراسیون کشتی گفت: با پیشنهاد «علیرضا دبیر» در مورد تقویم اردوها، انتخابی تیم ملی و مسابقات قهرمانی کشوری به جمع‌بندی رسیدیم و در صورت بهبود شرایط احتمال برگزاری این برنامه‌ها از مرداد ماه وجود دارد.

«فاطمه درخشانی» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا همچنین در خصوص استخدام مربی خارجی در کشتی کلاسیک اظهار داشت: کماکان منتظریم تا مرزها باز شود و در این زمینه برنامه‌ریزی کنیم اما اکنون در خصوص قرارداد با مربی خارجی در واقع باید منتظر این باشیم تا شرایط بحرانی کرونا پایان یابد تا ارزیابی کنیم که برای مذاکرات با آنان اوضاع پس از کرونا به چه صورت است.  

وی افزود: «علیرضا دبیر» رییس فدراسیون کشتی از ما خواست تا در این مدت تقویم خود را بنویسیم و به صورت تقریبی زمان مسابقات قهرمانی کشوری، انتخابی تیم ملی کشتی آلیش و اردوهای آنان را مشخص کردیم. به صورت حدودی در نظر گرفتیم تا از مرداد ماه اگر شرایط خوب باشد این فعالیت‌ها از سر گرفته شود.

درخشانی گفت: تقویم مسابقات زنان در بخش برون مرزی هنوز نهایی نشده است زیرا اتحادیه جهانی کشتی برنامه‌های خود را هنوز اعلام نکرده است. همچنین کلاس مربیگری را برای کشتی کلاسیک در نظر گرفتیم. اکنون هیچ تصمیمی به صورت قطعی گرفته نشده است و باید بینیم از تیر ماه اگر همه چیز به روال عادی بازمی‌گردد این برنامه‌ها را برگزار کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =