رنگرز: آینده روشنی را برای ژیمناستیک ایران متصور هستم

تهران- ایرنا- مدیر کل استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به عملکرد فدراسیون ژیمناستیک آینده روشنی برای این رشته متصور هستم.

«حسن رنگرز» روز شنبه در خصوص اهمیت رشته ژیمناستیک اظهار داشت: ژیمناستیک ورزشی مهیج، پویا و یکی از رشته‌های پایه و مادر است که طرفداران خاص خودش را هم دارد. ورزشکاران در هر رشته ورزشی باید برای پیشرفت با مبانی ورزش ژیمناستیک آشنا شوند و فعالیت خودشان را از این رشته آغاز کنند.

وی افزود: ژیمناستیک در مقایسه با شنا و دوومیدانی از اولویت بیشتری برخوردار است، ضمن اینکه همانند کشتی و وزنه‌برداری قدمت زیادی دارد. این رشته ورزشی هم در بعد قهرمانی و هم در بعد همگانی می‌تواند کارکرد داشته باشد. به طور قطع اقدامات فدراسیون ژیمناستیک در افزایش ۱۰۰ هزار نفری جمعیت آماری ژیمناستیک کشور موثر بوده است. ضمن اینکه این افزایش ۱۰۰ هزار نفری یک پارامتر مثبت ارزیابی می‌شود.

مدیرکل استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان در مورد تشکیل تیم منتخب نوجوانان ژیمناستیک ایران که برای اولین بار صورت گرفته گفت: فعالیت ورزشی در سنین پایه در استعدادیابی نقش مهمی دارد. تشکیل تیم نوجوانان هم نشان دهنده بینش فدراسیون در توجه به ورزش پایه است. قطعا با سرمایه گذاری که فدراسیون در حوزه پایه انجام داده آینده روشنی را برای ژیمناستیک ایران متصور هستم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =