رییس دادگستری همدان: اجازه قدرت‌نمایی به اشرار در فضای مجازی نمی‌دهیم

همدان - ایرنا- رییس کل دادگستری استان همدان گفت: دستگاه قضایی علاوه بر فضای حقیقی اجازه عرض اندام و قدرت‌نمایی افراد شرور را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نمی‌دهد.

محمد رضا عدالتخواه روز شنبه در نشست اعضای شورای قضایی همدان بیان کرد: مجموعه ضابطان از قبیل نیروی انتظامی و سایر مراجع امنیتی موظف به شناسایی و دستگیری سریع تمامی اشرار فعال در فضای مجازی و حقیقی هستند و باید مرتکبان به ارعاب و قدرت نمایی در فضای مجازی و واقعی را شناسائی و به دادسراها معرفی کنند.

رییس شورای قضائی استان خطاب به اشرار تصریح کرد: تمامی اراذل و اوباش و مخدوش کنندگان امنیت روانی جامعه با چهره سخت قانون مواجه می شوند و قانون اجازه عرض اندام به این طیف از افراد را نمی‌دهد.

عدالتخواه به بیان برخی از اقدام های توسعه مدار در ساختار مجوعه های قضائی از جمله افزایش شعب حقوقی از ۱۰ به ۱۴ شعبه و افزایش دادگاه های تجدیدنظر از ۱۱ به ۱۷ شعبه در ماه های اخیر اشاره کرد.

وی کار جهادی در مجموعه های قضائی را مستلزم استفاده از نیروهای خلاق، جوان و انقلابی دانست و گفت: بیش از ۹۰ تغییر در سمت ها و پُست های قضائی این استان رخ داده است از جمله تعدادی از روسای دادگستری و دادستان های شهرستان تغییر کردند.

رییس کل دادگستری استان همدان درباره ضرورت رفع موانع تولید در استان بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته به صورت منظم و مستمر از واحدهای تولیدی و کارخانجات استان به ترتیب اولویت بازدید صورت می‌گیرد.

عدالتخواه افزود: در این بازدیدها علاوه بر ارزیابی از وضعیت و مشکلات موجود تدابیر لازم در راستای رفع موانع تولید و تحقق سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اتخاذ و اجرا می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =