جلوگیری از ورود خودروهای غیر بومی به لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: با توجه شیوع ویروس کرونا در استان تا اطلاع ثانوی از ورود خودروهای غیربومی به لرستان جلوگیری می‌شود.

سید امین قاسمی روز شنبه به رسانه ها اعلام کرد: تردد خودروها با پلاکهای غیر بومی در استان لرستان طبق تصمیم ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا ممنوع است.

وی افزود: بنا بر تصمیم ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا و با توجه به قرار گرفتن استان در وضعیت هشدار بیماری کرونا، کلیه جاذبه های گردشگری، مراکز تفریحی، بوستانها و تفرجگاه ها، تاسیسات گردشگری و هتل‌های استان تا پایان هفته جاری جمعه ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ به طور کامل تعطیل می باشند.

دبیر ستاد خدمات سفر استان با اشاره به جلوگیری از ورود خوردروها با پلاک غیر بومی به استان افزود: همچنین ورود به مسیرهای منتهی به جاذبه های گردشگری برای عموم چه خودرو با پلاک بومی و چه غیر بومی نیز ممنوع می باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تاکید کرد: در صورت تردد در اطراف و مسیرهای منتهی به جاذبه های گردشگری پلیس مطابق قانون با رانندگان خاطی برخورد قانونی خواهد کرد.

قاسمی در پایان گفت: همچنین بر اساس مصوبه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، فرمانداران هر شهرستان موظف به مسدود کردن مسیرهای منتهی به مناطق گردشگری شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =