خدمات‌رسانی مناسب‌تر به مردم نیازمند عزم دستگاه‌های اجرایی است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: خدمات‌رسانی مناسب‌تر به مردم نیازمند تلاش و عزم دستگاه‌های اجرایی است.

حمید شکری روز شنبه در جلسه معارفه معاون برنامه‌ریزی فرمانداری و بخشدار جدید مرکزی مراغه افزود: با وجود شیوع کرونا در ماه های گذشته، کارکنان دستگاه های اجرایی در کنار گروه های خودجوش مردمی نقش مهمی در رفع مشکلات جامعه ایفا کرده اند.

وی ادامه داد: هدایت و راهبری تیم ها و گروه های مردمی و جهادی خودجوش از سوی نهادهای خدمات رسان دولتی، امید را در دل مردم برای مرتفع شدن مشکلات اقتصادی و معیشتی زنده کرد.

شکری اضافه کرد: رویکرد دولت تدبیر و امید در شهرستان، حمایت و همکاری نهادهای دولتی و دستگاه های اجرایی از سرمایه گذاران و رونق دادن به تولید است.

وی همچنین با تجلیل از دست اندرکاران انتخابات مجلس گفت: در سایه همت و تلاش کارکنان فرمانداری و دستگاه های اجرایی، این انتخابات به بهترین صورت برگزار و این حوزه انتخابیه سالم ترین و بی حاشیه ترین انتخابات را در منطقه و کشور برگزار کرده است.

وی با اشاره به تودیع و معارفه بخشدار مرکزی و معاونت برنامه ریزی فرمانداری مراغه افزود: تغییرات مدیریتی در سطوح مختلف اجرایی همواره غیرقابل انکار بوده لیکن جایگاه خدمتگزاری برای جامعه از هر شانی بالاتر است.

شکری اضافه کرد: ایجاد معاونت برنامه ریزی در فرمانداری مراغه نیز در راستای تکمیل و تقویت کادر مدیریتی با بهره گیری از نیروهای کارآمد انجام شده است.

به گزارش ایرنا، در این مراسم از زحمات حکیمه انتظاری تجلیل و مصطفی مجیدی به عنوان بخشدار مرکزی مراغه معرفی و حکیمه انتظاری نیز به عنوان معاون برنامه ریزی فرماندار مراغه منصوب شد.

همچنین در این مراسم از تلاش های مدیر و اعضای روابط عمومی فرمانداری شهرستان ویژه مراغه تجلیل شد.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =