۵۴۰ حلقه لاستیک قاچاق در مشگین‌شهر کشف شد

اردبیل - ایرنا - فرمانده انتظامی استان اردبیل از توقیف یک دستگاه کامیونت حامل ۵۴۰ حلقه لاستیک قاچاق در عملیات پلیس مشگین‌شهر خبر داد.

سردار هوشنگ حسینی روز شنبه اظهارداشت: کارآگاهان پلیس آگاهی مشگین‌شهر در پی کسب خبری مبنی بر تردد یک دستگاه کامیونت حامل لاستیک قاچاق در جاده مشگین‌شهر -اردبیل کمربندی مغان"پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی با اشاره به انجام هماهنگی قضایی جهت توقیف این خودرو افزود: در عملیات غافلگیرانه کارآگاهان پلیس آگاهی و در حضور رییس اداره صنعت، معدن و تجارت و کارشناس تعزیرات حکومتی مشگین‌شهر کامیونت توقیف و در بازرسی از آن ۵۴۰ حلقه لاستیک که به صورت قاچاق و بدون مجوز و مدارک قانونی حمل می‌شد، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل، ارزش ریالی لاستیک‌های قاچاق کشف شده بنا به اظهار نظر کارشناسان را ۲ میلیارد و  ۷۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: در این رابطه ۲ قاچاقچی دستگیر شدند.

سردار حسینی با تاکید بر اینکه پلیس با اقتدار کامل از امنیت اقتصادی پاسداری و از قاچاقچیان سلب تحرک کرده است، از اقشار مختلف اجتماعی خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در رابطه با قاچاق کالا موضوع را از طریق تماس تلفنی با شماره ۱۱۰ اعلام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =