فرمانده سپاه یزد: فتح خرمشهر درس عبرت برای دشمن است

یزد- ایرنا- فرمانده سپاه الغد یزد گفت: فتح خرمشهر در عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس اوج اقتدار رزمندگان‌ اسلام و درس عبرتی برای دشمن است که دیگر خیال تجاوز به میهن اسلامی ما را نداشته باشد .

سرهنگ رضا پورشمسی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این روز تاریخی، رزمندگان اسلام با قدرت ایمان و ولایتمداری بر دشمنان نظام و انقلاب اسلامی پیروز شدند و برای کشور افتخار آفریدند.

وی ادامه داد: در عملیات بزرگ خرمشهر رزمندگان ما به دنیا و همه دشمنان نشان دادند که اگر قدرت ایمان و اخلاص باشد می‍توان بر معاندان و مستکبران عالم  پیروز شد.

فرمانده سپاه الغدیر با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به خصوص شهدای سوم خرداد اظهار کرد: تا روحیه ایثار و شهادت طلبی در کشور و بین مردم و مسوولان وجود دارد هیچ دشمنی به اهداف خود نمی‌رسد.

پورشمسی تصریح کرد: باید از فرصت سوم خرداد و دوران مختلف دفاع مقدس برای ترسیم چهره فداکاری‌ها و اخلاص‌ها برای مردم به خصوص نسل جوانی که آن دوران را ندیده بهره گرفت .

وی بیان کرد: ملت ایران تاکنون به رغم تحریم دشمنان با بصیرت، معرفت و دشمن‌شناسی موفق به شکست استکبار شده و باید با روحیه ایمان و ولایتمداری به راه خود ادامه داد.

آزادسازی خرمشهر یکی از مهم‌ترین اهداف عملیات بیت المقدس در جنگ ایران و عراق بود که پس از ۵۷۸ روز اشغال در روز سوم خرداد سال ۱۳۶۱ صورت گرفت.

استان یزد سه هزار و  ۸۵۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =