توزیع ۱۲۰۰ بسته حمایتی کمک مومنانه در بندرانزلی

انزلی-ایرنا- یکهزار و ۲۰۰ بسته حمایتی سبد کالا در سومین مرحله رزمایش مواسات(کمک مومنانه) بین نیازمندان شهرستان انزلی توزیع شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بندرانزلی صبح شنبه در حاشیه برگزاری این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه ناحیه مقاومت بسیج  تعداد ۱۲۰۰ بسته حمایتی سبد کالا شامل حبوبات، برنج، روغن، ماکارونی  با همت خیرین و مردم تهیه شد .

سرهنگ دوم پاسدار محمد پوراسماعیلی افزود: این بسته ها بین افراد کم بضاعت و کسانی که کسب و کار آن ها به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شده بود توزیع می شود تا بدینوسیله بخشی از مایحتاج آن ها تامین شود.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه بخشی از هزینه های افراد آسیب دیده در اوضاع بحرانی شیوع ویروس کرونا ، هزینه های درمانی بوده یا مایحتاجی به غیر از اقلام تهیه شده بود، در این مرحله از رزمایش ۱۲۰۰ کارت هدیه به ارزش ۲۵۰ هزار تومان در هربسته گنجانده و به خانواده های نیازمند تحویل شد.

سرهنگ پور اسماعیلی یادآور شد: ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بندرانزلی از ۱۴ فروردین تا کنون بیش از ۱۰ هزار بسته حمایتی سبد کالا با کمک خیرین و مردم مومن و انقلابی بندرانزلی به ارزش یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تهیه و توزیع کرده که پنج هزار و ۲۰۰ بسته از این بسته ها توسط سپاه شهرستان و مابقی توسط مردم و خیرین تهیه و علاوه بر توزیع از طریق سپاه ناحیه، در مساجد و پایگاه های بسیج نیز در بین افراد نیازمند توزیع شد.

بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان  با قریب ۱۴۰ هزار نفر جمعیت از  نخستین شهرهایی بود که درگیر ویروس کرونا شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =