نماز عید فطر در ۱۴ مسجد شهرکرد برگزار می‌شود

شهرکرد- ایرنا- دبیر اجرایی ستاد هماهنگی مساجد شهرستان شهرکرد از برگزار نماز عید سعید فطر در ۱۴ مسجد و حسینیه مرکز چهارمحال و بختیاری خبر داد.

حجت‌الاسلام البرز رییسی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نماز عید سعید فطر امسال در ۱۴ مسجد استان ساعت ۷:۳۰ با  محوریت امام جماعت مساجد برگزارمی‌شود.

وی گفت:امسال به دلیل شیوع کرونا نماز عید فطر در مساجد جامع، حسینیه اعظم،صاحب الزمان(عج)، حضرت قاسم(ع)، فاطمه الزهرا ، النبی (س)، امام علی (ع)، امام جواد(ع) و همچنین مدرسه امام خمینی(ره) ، دبستان شریعتی ، دبستان رضوی و دبستان شاهد و دبیرستان نیایش، برگزار می‌شود.

وی، از نمازگزاران خواست تا دستورالعمل‌های بهداشتی از جمله فاصله اجتماعی را رعایت کنند و برای شرکت در نماز به همراه خود مهر، سجاده، دستکش، ماسک و زیرانداز و چادر همراه داشته باشند.

به گفته وی،تصمیم‌گیری برای برگزاری نماز عید سعید فطر در شهرها و روستاها با هماهنگی ستاد هماهنگی مساجد و فرمانداران و مسوولان هر شهر برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، ویروس کرونا به بیشتر کشورهای جهان سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی رابران داشته تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

شست وشوی دست‌ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی، خودداری از دست دادن‌های مکرر و منع سفر و اجتماعات از جمله نکاتی است که پزشکان متخصص برای پیشگیری از شیوه ویروس توصیه می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =