ملت ایران رشادت شهدا را از یاد نخواهد برد

زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با بیان اینکه همه ما مرهون خون پاک شهدا هستیم گفت: ملت ایران اسلامی هیچگاه رشادت‌های شهدا را از یاد نخواهند برد.

احمدرضا هاشمزهی روز شنبه در حاشیه مراسم غبار روبی و عطرافشانی گلزار شهدای ایرانشهر به مناسبت سالروز عملیات غرور آفرین بیت المقدس اظهارداشت: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و آرمان‌های آنان وظیفه آحاد جامعه بویژه مسوولان است.

وی بیان کرد: رشادت شهدا هیچ‌گاه از یاد ما نخواهد رفت و همیشه به شهدا و آرمان آنان پایبند خواهیم بود و تمام قد پشت نظام و آرمان‌های شهدا ایستاده‌ایم.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ایرانشهر گفت: در سوم خرداد سال ١٣۶١ رزمندگان اسلام توانستند در یک شرایط سخت و نابرابر خرمشهر را از دست رژیم بعث آزاد کنند.

وی ایستادگی در مقابل دشمن را تنها راه نجات کشور دانست و افزود: همانگونه که شهدا و ایثارگران در مقابل زیاده خواهی استکبار ایستادند و در یک شرایط نابرابر خرمشهر را آزاد کردند امروز نیز تنها راه نجات کشور استقامت و پایداری است.

به گزارش ایرنا ایرانشهر از توابع سیستان و بلوچستان در ۳۳۷ کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در مسیر ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =