سه نفر در فارس به دلیل غرق شدگی جان باختند

شیراز-ایرنا- ظرف ۲۴ ساعت گذشته، ۲ نفر به علت سقوط در استخر کشاورزی در بخش درودزن از توابع شهرستان مرودشت جان سپردند و یک جوان ۱۹ ساله نیز در رودخانه گجستان شهرستان رستم به دلیل خفگی در آب جان خود را از دست داد.  

شامگاه جمعه (دوم خرداد ۹۹) در پی تماس تلفنی با مرکز ۱۲۵ واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مرودشت، تیم تخصصی غواصی این نهاد به محل مورد نظر اعزام شد. 
بنا بر این گزارش، تاریکی شب و کاهش دمای آب مانع از فعالیت غواصان آتش‌نشان نشد و آنها پس از یک ساعت جست ‌و جو، هر ۲ جسد غرق‌شده را پیدا کردند و برای طی مراحل قانونی تحویل پلیس دادند.
در این گزارش با اشاره به محل وقوع حادثه که در خارج شهر واقع شده، آمده است: واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مرودشت در راستای انجام رسالت خود که حفظ جان و مال شهروندان است در موارد حساس، عملیات‌های متعددی را خارج از حوزه کاری انجام می‌دهد.
شهرستان مرودشت در فاصله ۴۵ کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.

جوان ۱۹ ساله در رودخانه گجستان رستم غرق شد

همچنین فرمانده انتظامی شهرستان رستم، امروز (شنبه) گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدگی فردی در رودخانه گجستان این منطقه، ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

سرهنگ قربانعلی روستا افزود: ماموران با حضور در محل حادثه، در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند، یک جوان ۱۹ ساله به همراه دوستانش در رودخانه یاد شده در حال شنا کردن بوده که به دلیل آشنا نبودن با فنون شنا دچار خفگی در آب شده و فوت کرده است.

وی، از شهروندان خواست توصیه‌های پلیس را جدی بگیرند و از شنا کردن در سدها و حاشیه رودخانه‌ها پرهیز کنند.

شهرستان رستم به مرکزیت مصیری در فاصله ۱۷۵ کیلومتری غرب شیراز واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =