مهلت ارسال آثار به جشنواره سیمرغ‌های سپیدبال تمدید شد

قزوین – ایرنا - مسوول بسیج رسانه استان قزوین گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌ای سیمرغ‌های سپیدبال بنا به درخواست جمعی از اصحاب رسانه تا هشتم خردادماه تمدید شد.

محمد کشاورز روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این جشنواره در راستای تبیین فداکاری‌ها و جانفشانی‌های نیروهای درمانی استان، تقویت اطلاع رسانی و انعکاس مطالب مربوط به کنترل و پیشگیری از بیماری و کمک مومنانه و مواسات و نیز قدردانی از تلاش‌های اصحاب رسانه در شرایط شیوع ویروس کرونا و پس از آن و بازتاب و انعکاس اخبار روزهای کرونایی برنامه ریزی شد.

وی اضافه کرد: دریافت آثار از سوی دبیرخانه جشنواره از ۲۰ اردیبهشت ماه آغاز شده بود و اصحاب رسانه تا ۳۰ اردیبهشت فرصت داشتند که آثار خود را از طریق پیام رسان‌های واتس آپ، آی گپ و سروش به شماره ۰۹۱۰۰۹۱۳۹۵۰ ارسال نمایند.

کشاورز گفت: این جشنواره در محورهای کرونا و امیدبخشی و آگاهی بخشی به جامعه، فرهنگ سازی بهداشت عمومی، فرهنگ سازی شعار در خانه بمانیم، ایثار و جانفشانی نیروهای بهداشتی درمانی استان، اقدامات گروه‌های جهادی و دستگاه‌های مختلف استان، کمک‌های مومنانه و مواسات، پاسخ به شبهات و مطالبه گری از مسوولان و شرایط جامعه در پساکرونا طراحی شده و تاکنون تعداد قابل توجهی از آثار در قالب‌های خبر، یادداشت و مقاله، گزارش، کلیپ خبری، عکس خبری و اینفوگرافی به دبیرخانه واصل شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =