بازخوانی حماسه  سوم خرداد تقدیر از رزمندگان اسلام  است

کرج - ایرنا - استاندار البرز در پیامی با تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهر، روز مقاومت و پیروزی گفت: بازخوانی، ترسیم و پاسداشت این رخداد بزرگ تاریخی، سرنوشت‌ساز در حقیقت تقدیر از حماسه آفرینی‌ها و رشادت‌های فرزندان غیور و رزمنده ایران اسلامی، تداوم باورها و نگرش های اصیل دفاع از ارزش های ناب انقلاب است.

بنابرگزارش روز شنبه روابط عمومی استانداری البرز در متن پیام عزیزاله شهبازی  آمده  است: سوم خرداد ماه یادآور رشادتها، جوانمردی ها و جانفشانی های  رادمردان و شیرزنانی است که با سلاح ایمان، عزت و خودباوری در برابر تمامیت خواهی و ستمگری استکبار و مرتجعان جهان ایستادند و این ایام نیز جلوه‌های ایثارگری ملت ایران در همراهی با سربازان جبهه سلامت کشور، یادآور دوران دفاع مقدس است. 
نیروهای ارزشی و ولایی، ایثارگران، پایگاه‌های بسیج، کانون‌های مساجد و اقشار مختلف مردم با مسوولان همراهی لازم را در تمام عرصه‌ها داشتند، این همراهی را در دوران دفاع مقدس و تلاش برای تأمین نیازهای جبهه‌ها نیز شاهد بودیم.
در آستانه گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با تأسی از منویات مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب، در استان البرز در سالی که مزین به سال «جهش تولید» است بااراده قوی و توجه و تمرکز به ظرفیت‌های درونی کشور، در استان حماسه‌ای ماندگار همچون فتح خرمشهر را، خواهیم آفرید.
اینجانب، ضمن گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر، حماسه ماندگار سوم خرداد، تبریک این روز بزرگ به فرماندهی معظم کل قوا(مدظله‌العالی)، امام شهدا، ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و تمامی خدمتگزاران نظام در دولت تدبیر و امید اعلام می‌دارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =