امام جمعه بوشهر: آزادسازی خرمشهر محصول یک عملیات هماهنگ بود

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: آزادسازی خرمشهر محصول یک عملیات هماهنگ به اتفاق ارتش و مجاهدت همه جانبه رزمندگان اسلام و آغازی گسترده برایذآزادسازی دیگر مناطق اشغالی و پیروزی نهایی ایران بود.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز شنبه به مناسبت سالروز فتح خرمشهر به رسانه‌ها اعلام کرد: سوم خرداد و مجاهدت‌های رزمندگان اسلام و آزادسازی خرمشهر هیچ گاه از صفحه تاریخ محو نمی‌شود.

وی استقامت، ایمان و ولایتمداری را سه محور رسیدن به نصرت الهی دانست و بیان کرد: آزادسازی خرمشهر محصول اندیشه و مجاهدت‌های سردارسلیمانی‌ها و امیر صیاد شیرازی‌ها بود.

صفایی بوشهری ادامه داد: آزادسازی خرمشهر نشان داد، ایران به شرط وحدت ولایی تمامی نیروهای انقلابی و مجاهدت درراه خدا و ولایتمداری همگان همواره پیروز بود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر اضافه کرد: شکست جهان استکبار در سوم خرداد گواه روشنی است که جهان ظلم و ستم، همواره شکست پذیر است.

وی بیان کرد: فتح خرمشهر محصول توکل به خدا، توسل به اهل بیت عصمت و طهارت (ع)، علم و دانش نظامی، مجاهدت شهادتطلبانه و ولایتمداری رزمندگان آسمانی ایران است.

امام جمعه بوشهر بیان کرد: راه حل همه مشکلات همانند فتح خرمشهر در دفاع مقدس است و برای هر کسی که می‌خواهد بر مشکلات پیروز شود فتح خرمشهر مدرسه است.

صفایی بوشهری اضافه کرد: خداوند کسانی را که شایسته هستند، سرپرستی می‌کند بدین خاطر است که حتی در مورد زیر دستان رعایت اصل شایسته سالاری لازم است و باید نیروها و زیر دستان را برای نیل به اهداف و تمامی عرصه‌های سرنوشت ساز تشویق و ترغیب کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =