۱۴۵ روستای بروجرد تحت پوشش شبکه آب و فاضلاب است

بروجرد - ایرنا - مدیر شرکت آب و فاضلاب بروجرد گفت: از مجموع ۲۰۵ روستای این شهرستان ۱۴۵ روستا تحت پوشش شبکه آب و فاضلاب است.

حبیب الله حدادی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از ابن تعداد روستا در۲ بخش مرکزی و اشترینان ۶۰ روستا تحت پوشش شرکت نبوده و آب شرب مورد نیاز آنها از طریق شبکه های محلی تامین می شود.
وی اظهارداشت: در سالهای گذشته کارها و اقدامات گسترده ای در جهت توسعه زیرساخت های شبکه آب روستایی انجام شده که کافی نبوده و باید بیش از گذشته در این راستا گام برداشت.
مدیر شرکت آب و فاضلاب بروجرد بیان کرد: سال گذشته در سطح. شهر بروجرد ۲ هزار و ۵۰۰ مشترک به مجموع مشترکان شبکه آب و چهار هزار مشترک به مجموع مشترکان شبکه فاضلاب بروجرد اضافه شد.
حدادی اضافه کرد: شبکه اصلی فاضلاب شهری شهرستان ۷۲۰ کلیومتر است و تاکنون بیش از ۴۰۰ کیلومتر آن معادل ۸۰ درصد لوله‎کشی و لوله‎گذاری انجام شد.
وی با اشاره به اینکه تاکنون ۳۳ هزار انشعاب فاضلاب در بروجرد واگذار شده است، ادامه داد: مجموع مشترکان آب خانگی شهر بروجرد ۱۱۵ هزار و مشترکان روستایی ۲۲هزارو ۵۴۰ مشترک اعلام است که تاکنون از این تعداد ۳۳ هزار مشترک به شبکه فاضلاب متصل شده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =