توانمندسازی روابط عمومی بسیج، گامی موثر در خنثی کردن توطئه دشمن است

کرمان - ایرنا - مدیر روابط عمومی و فرهنگی تبلیغات ناحیه مقاومت بسیج رفسنجان گفت: در سپاه کارهای جهادی، فرهنگی و آموزشی بسیار زیادی انجام می‌شود که با توانمندسازی بیشتر مسئولان روابط عمومی حوزه‌ها و با ایجادکارگاه‌های سواد رسانه‌ای، امیدواریم بتوانیم گام‌های موثری در مقابل خنثی سازی توطئه‌های جنگ نرم دشمنان علیه سپاه و نظام برداریم.

مهدی شجاع الدینی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن گرامیداشت هفته روابط عمومی و ارتباطات افزود: یکی از برنامه‌های اصلی استکبار جهانی ترویج پروژه ایران‌ هراسی و سپاه ‌هراسی است لذا مدیران روابط عمومی سپاه و بسیج در خط مقدم مقابله با هجمه رسانه ‌ای دشمن قرار دارند.

وی اظهار داشت: نقش اصلی روابط عمومی و فرهنگی تبلیغات در مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای برگزاری برنامه‌ها، آماده ‌سازی و تبلیغات محیطی و ایجاد ارتباط دوسویه بین مسئولان و فرماندهان سپاه با مردم و رسانه‌ها است.

شجاع الدینی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی بر ضرورت اطلاع‌ رسانی هنرمندانه خدمات بسیج تأکید دارند و فرموده اند "با بیان این واقعیت‌ها، معلوم خواهد شد که بسیج همچنان که در دفاع از امنیت مردم، مقابله با اشرار و تخریبگران و آتش ‌زنندگان اموال عمومی و خصوصی و خانه‌های مردم در میدان حضور دارد در میدان خدمت نیز افتخارآفرین است".

وی خاطرنشان کرد: استکبار جهانی با استفاده از تبلیغات و رسانه درصدد تعویض جای حق و ناحق است و هجمه رسانه‌ ای به انقلاب اسلامی و ترویج پروژه ایران‌هراسی و سپاه‌هراسی یکی از برنامه‌های اصلی استکبار جهانی است.

شجاع الدینی گفت: توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی به " اطلاع رسانی خدمات بسیج به مردم " است و در مورد ضرورت مستندسازی و رسانه‌ای شدن فعالیت‌ های شاخص سپاه پاسداران و بسیج و همچنین انعکاس این فعالیت‌ها در رسانه‌ها تأکید دارند و فرمودند این امر از وظایف اصلی مدیران روابط عمومی نواحی بسیج است.

وی با اشاره به اینکه سپاه در حوزه‌های دفاعی، سازندگی و فرهنگی فعالیت‌های شاخص و تأثیرگذاری دارد گفت: مستندسازی از فعالیت‌های شاخص سپاه پاسداران و بسیج و انعکاس این فعالیت‌ها در رسانه‌ها از وظایف اصلی مدیران روابط عمومی نواحی بسیج است.

شجاع الدینی افزود: در سطح سپاه ناحیه رفسنجان کارهای جهادی، فرهنگی و آموزشی زیادی انجام می ‌شود که با توانمندسازی بیشتر مسئولان روابط عمومی حوزه‌ها و با ایجاد کارگاه‌های سواد رسانه ای، امیدواریم بتوانیم گام‌های موثرتری در مقابل خنثی سازی توطئه‌های جنگ نرم دشمنان علیه سپاه و نظام برداریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =