رویدادهای دوران دفاع مقدس به خوبی برای نسل جدید تبیین شود

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: باید با اجرای برنامه های مناسب، رویدادهای دوران دفاع مقدس را به خوبی برای نسل جدید تبیین و در راستای ترویج روحیه و فرهنگ ایثارگری و شهادت گام برداریم.

فریدون همتی عصر جمعه در نشست شورای هماهنگی دفاع مقدس استان هرمزگان، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، اظهار داشت: امسال مردم در فضای مجازی و شعارها حمایت خود از ملت مظلوم فلسطین را به طور گسترده بیان و مطرح کردند.

وی با تاکید بر ترویج ارزش های دفاع مقدس و آشنایی هر چه بیشتر نسل جوان با این ارزش ها، گفت: دفاع مقدس از دوران برجسته تاریخ ایران اسلامی و دفاع از آب و خاک کشورمان است.

وی ادامه داد: برنامه‌های چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در هرمزگان، با همکاری و پشتیبانی همه دستگاه‌های اجرایی در این استان به بهترین شکل ممکن برگزار می‌شود.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر از روزهای پرافتخار در تاریخ ملت ایران است و فتح خرمشهر بزرگ ترین پیروزی بزرگ ایران بر دشمن بود که قدرت واقعی جمهوری ایران اسلامی و پوشالی بودن دشمن را به جهانیان نشان داد.

همتی بیان داشت: به مناسبت گرامیداشت سوم خردادماه و متناسب با شرایط موجود برنامه های مختلفی از طریق رسانه ملی و شبکه های فضای مجازی در راستای بزرگداشت یاد و خاطره همه رزمندگان، شهدا، جانبازان و ایثارگران و آزادسازی خرمشهر پخش می‌شود.

استاندار هرمزگان در این نشست از برنامه‌ریزی برای بزرگداشت ۱۲ تیر سالروز شهادت ۲۹۰ مسافر هواپیمای ایرباس جمهوری اسلامی ایران، بر اثر حمله موشکی ناو آمریکای جنایتکار در آب های خلیج فارس، خبر داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =