شیری: هر تیمی به ادامه لیگ اعتراض دارد، در زمین حقش را بگیرد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم‌هایی که خواهان لغو مسابقات لیگ بودند، به جای حرف‌ غیرمنطقی در زمین به دنبال گرفتن حقشان باشند.

«مهدی شیری» با اشاره به از سرگیری مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: از دید من درست‌ترین تصمیم، ادامه مسابقات بود چرا که از طرفی معلوم نبود که ویروس کرونا چه زمانی از بین می‌رود و اینگونه فوتبال ما بلاتکلیفی می‌ماند. از طرفی دیگر تکلیف لیگ‌ فصل آینده هم معلوم نبود.

وی افزود: فوتبال درحال حاضر یک ‌صنعت در سرتاسر دنیا است. نمی‌شود تمام کارها از سر گرفته‌شود اما فوتبال نه. این به اقتصاد ورزش لطمه زیادی وارد می‌کند. 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: باید تکلیف لیگ تعیین می‌شد زیرا هر باشگاهی سالیانه میلیاردها تومن هزینه می‌کند و نمی‌توان لیگ را اینگونه در بلاتکلیفی به اتمام رساند. با ادامه مسابقات حق هیچ تیمی ضایع نخواهند شد. 

وی در رابطه با اینکه برخی تیم‌ها خواهان لغو مسابقات بودند، اضافه کرد: اگر شرایط امتیازی تیم‌ها در جدول تقریبا یکسان بود، حرف شما تقریبا درست بود اما آنهایی که این حرف‌ها را می زنند، به دنبال محو کردن ناکامی‌های خود هستند. هر تیمی که اعتراض دارد بیاید در زمین حقش را بگیرد.

وی اضافه کرد: معتقدم از این شرایط پرسپولیس هم ضرر کرد زیرا دیگر نمی‌تواند امسال کنار هوادارانش جشن قهرمانی را برگزار کند. همیشه پرسپولیس در کنار هوادارانش موفق بود و آنها انرژی مضاعفی به بازیکنان می‌دادند اما الان اینگونه نخواهد شد؛ با این حال باز هم شرایط برای قهرمانی مهیا است.

وی اضافه کرد: کار پرسپولیس برای قهرمانی هنوز تمام نشده است و موفقیت و قهرمانی با پیروزی‌های متوالی مزه دوچندانی به خود می‌گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =