روز جهانی قدس نماد مقابله با رژیم متجاوز صهیونیستی است

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: روز جهانی قدس نماد مقابله ملت های مسلمان جهان با رژیم متجاوز و جعلی صهیونیستی است.

حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: روز جهانی قدس روز بیداری جهان اسلام در برابر توطئه های استکبار جهانی و تجاوزهای رژیم غاصب صهیونیستی است.

وی افزود: روز جهانی قدس حرکت مدبرانه ای بود که امام خمینی (ره) آن را با دوراندیشی مثال زدنی خود بنیان گذاشت.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج بیان کرد: تدبیر امام خمینی (ره) سبب بیداری جهان اسلام در مقابل توطئه های شوم استکبار جهانی شد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: مسلمانان جهان و ملت ایران در آخرین جمعه ماه رمضان هر سال به خیابان ها آمده و انزجار شدید قلبی خود را از رژیم صهیونیستی اعلام می کنند.

وی ابراز داشت: رژیم صهیونیستی مولود ناپاکی بوده که از سوی سران استکبار جهانی در منطقه خاورمیانه متولد شده است.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: این مولود خبیث و جنایتکار امروزه بیت المقدس نخستین قبله مسلمانان را اشغال کرده و در حال ظلم و ستم به ملت مظلوم فلسطین است.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت: سران رژیم صهیونیستی هدف شومی دارند و آن دست اندازی به تمامی کشورهای اسلامی است که به لطف الهی هرگز به آن دست نمی یابند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha