رئیس سازمان امت واحد اسلامی: رهبر انقلاب اسلامی راهبرد مبارزه با رژیم صهیونیستی را تبیین کردند

مسکو- ایرنا - محمد امین ماجومدر رئیس سازمان بین المللی «امت واحد اسلامی» گفت: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی امروز در سخنرانی خود راهبرد برای مبارزه با رژیم صهیونیستی و آزادی فلسطین از اشغال این رژیم را تبیین کردند.

ماجومدر که چندین سال رئیس فدراسیون مهاجران روسیه نیز بوده است، امروز (جمعه) در مصاحبه با خبرنگار ایرنا در مسکو گفت: دولت‌های غربی در شکل گیری رژیم صهیونیستی نقش اساسی داشته و از آن همه گونه حمایت کردند.

وی افزود: آیت الله خامنه‌ای با اشاره به این واقعیت و بویژه نقش شوم انگلیس در تاسیس رژیم غاصب و اشغالگر قدس، جنایت‌های این رژیم را تشریح کرد.

مقام اجتماعی روس ادامه داد: ایران در عالی ترین سطح از مبارزات مردم فلسطین تا آزادی کامل این سرزمین مقدس حمایت می‌کند و رهبر انقلاب دوباره این حمایت را به جامعه جهانی نشان داد. 

به گفته ماجومدر، ایران برخلاف کشورهای عرب سازشکار هیچگاه با اسراییل مماشات نکرده و همواره بطور شفاف از فلسطین حمایت و پشتیبانی کامل کرده است.

وی با اشاره به اظهارات آیت الله خامنه ای درباره اهداف تشکیل رژیم صهیونیستی گفت: این رژیم برای ادامه استعمار کشورهای مسلمان منطقه خاورمیانه تاسیس شد و امروز مانند غده ای چرکین در دل امت اسلام است.

رئیس سازمان بین‌المللی «امت واحد اسلامی» خاطرنشان کرد که از استراتژی ایران اسلامی برای حمایت از فلسطین پیروی می‌کند و آن را راهکار بسیار مهم و موثر برای رسیدن به هدف نهایی می داند که همانا تاسیس حکومت فلسطین به پایتختی بیت المقدس است.

شخصیت مسلمان روسیه تصریح کرد: جهان اسلام در شرایط کنونی باید برای کمک به مردم فلسطین و تاسیس حکومتی در این سرزمین تلاش کنند تا میلیون ها فلسطینی ازجمله کسانی که در کشورهای مختلف آواره شده اند بتوانند در آزادی زندگی کنند.

ماجومدر با اشاره به اظهارات رهبر انقلاب اسلامی گفت: حضرت آیت الله خامنه ای به درستی اهداف صهیونیست‌ها و حامیان آنها را تشریح کرد که هدف نه فقط اشغال فلسطین بلکه استعمار و تضعیف همه کشورهای منطقه خاورمیانه است.

وی افزود: صهیونیست‌ها اگر توانایی داشته باشند حتما اقدام می‌کنند اما مقاومت اسلامی با ایجاد جبهه‌ای قوی این ابتکار عمل را از آنان گرفته است.

کارشناس روس خاطرنشان کرد: با این وجود هر ازچندگاهی شاهد حملات رژیم صهیونیستی به سوریه هستیم و این رژیم همچنین از تروریست‌ها در این کشور و نیز عراق حمایت گسترده می کند.

کارشناس مسلمان روسیه معتقد است که کشورهای خاورمیانه باید از حمایت پنهان و آشکار از اسراییل صرف نظر کنند و در غیر این صورت با خشم و اعتراض ملت‌های خود در آینده که این رژیم را دشمن جهان اسلام می‌دانند مواجه خواهند شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =