۲ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۵۴
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 83797236
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۱۳ نهال زیتون همزمان با روز  قدس در سبزوار کاشته شد

سبزوار- ایرنا- همزمان با گرامیداشت روز جهانی قدس۳۱۳ نهال زیتون با حضور مسوولان شهری در حاشیه بزرگراه سردار شهید سلیمانی سبزوار کاشته شد.

شهردار سبزوار روز جمعه در حاشیه مراسم کاشت این نهال‌ها به خبرنگار ایرنا گفت: این اقدام همزمان با روز جهانی قدس و سالروز فتح خرمشهر با هدف گرامیداشت آرمان قدس و یاد شهدای جبهه مقاومت اسلامی انجام شد.
سید علی کوشکی در باره علت انتخاب نهال زیتون نیز افزود: نهال زیتون نماد صلح و هویت سرزمین فلسطین است که همزمان با روز جهانی قدس در بولوار شهید سردار حاج قاسم سلیمانی کاشته شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سبزوار نیز در این مراسم گفت: آرمان قدس از مهمترین آرمانهای انقلاب اسلامی است که هیچگاه به فراموشیی سپرده نمی‌شود.
سرهنگ پاسدار هادی موحدنیا افزود: امروز دنیای اسلام در شرایطی درگیر غده سرطانی رژیم صهیونیستی است که تمام تلاش و مجاهدت مسلمانان معطوف به جدا کردن این غده منحوس از پیکر جهان اسلام است.
وی ادامه داد: امسال با توجه به شرایط خاص بهداشتی کشور وعدم برگزاری راهپیمایی روز قدس، با تصمیم شورای فرهنگ عمومی شهرستان سبزوار مقرر شد برای پاسداشت مجاهدت همه کسانی که در راه آزادی قدس گام برداشتند بویژه سردار شهید سلیمانی، ۳۱۳ نهال زیتون در بولواری که به نام  این شهید والا مقام مزین شده غرس شود.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =