انعکاس دستاوردها حاصل ارتباط دوسویه روابط عمومی و رسانه است

بیرجند - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: انعکاس درست، به موقع و کامل دستاوردهای نظام و دولت، حاصل ارتباط دوسویه روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی با رسانه‌ها است.

به گزارش روز جمعه روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، ناصر خوش خبر در نشست ویدئو کنفرانسی با مدیران روابط عمومی فرمانداری‌های استان افزود: روابط عمومی می‌بایست از بستر رسانه برای انتقال اقدامات و عملکردها به درستی استفاده کند. 

وی تاکید کرد: ارتباط منطقی و دلسوزانه روابط عمومی با رسانه‌های مختلف می‌تواند زمینه‌ساز این بستر باشد. 

معاون استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه وظیفه روابط عمومی انتقال آمار و اطلاعات درست است تصریح کرد: توقع بر این است که روابط عمومی‌ها به همان اندازه که دولت در حوزه‌های مختلف اقتصادی، زیربنایی، فرهنگی و اجتماعی ورود کرده و اقدامات قابل توجهی داشته است، همان اطلاعات به طور کامل در اختیار رسانه‌ها قرار گیرد. 

وی خروجی اقدامات روابط عمومی‌ها را تقویت اعتماد عمومی عنوان کرد و گفت: پاسخ درست، بی‌وقفه و کامل شما به مطالبات و ابهامات مردم می‌تواند در تقویت این اعتماد مؤثر باشد. 

خوش خبر حضور نیروهای آموزش دیده و متخصص را از ارکان توفیق روابط عمومی‌ها برشمرد و اظهار داشت: از آن جا که مدیران و کارشناسان روابط عمومی با آحاد جامعه در ارتباط هستند، چنانچه این رابطه دوسویه و منطقی باشد، مردم، خود مبلغ عملکرد دستگاه و اقدامات دولت و نظام می‌شوند. 

مدیران روابط عمومی فرمانداری‌های استان در این نشست از مسایل و مشکلات خود گفتند و برنامه‌هایی را که برای تقویت جایگاه روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان در برنامه داشته‌اند، تشریح کردند.

استان خراسان جنوبی ۱۱ شهرستان و فرمانداری دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =