۲ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۴:۰۳
کد خبرنگار: 1385
کد خبر: 83796858
۰ نفر

برچسب‌ها

برتری بایدن بر ترامپ در نظرسنجی سراسری فاکس نیوز

تهران- ایرنا- نتایج تازه‌ترین نظرسنجی سراسری شبکه فاکس نیوز نشان می‌دهد که برتری «جو بایدن» بر «دونالد ترامپ» در میان رأی‌دهندگان آمریکایی به ۸ درصد افزایش یافته است.

نتایج این نظرسنجی که روز پنجشنبه به وقت محلی منتشر شد، حاکی است که بایدن معاون سابق رییس جمهوری آمریکا از حمایت ۴۸ درصدی رأی‌دهندگان و ترامپ رییس جمهوری فعلی این کشور از حمایت ۴۰ درصدی برخوردار است.
همچنین ۱۱ درصد از رأی‌دهندگان نیز گفته اند که هنوز درباره نامزد مورد نظر خود در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر تصمیم نگرفته‌اند یا به نامزد دیگری غیر از بایدن و ترامپ رأی خواهند داد.
بایدن و ترامپ در نظرسنجی ماه گذشته فاکس نیوز هر کدام از حمایت ۴۲ درصدی رأی‌دهندگان برخوردار بودند. 
فاکس نیوز از رسانه‌های اصلی حامی جمهوریخواهان است اما ترامپ در ماه‌های اخیر حملات شدیدی را متوجه این شبکه کرده است.
هجمه ترامپ علیه فاکس نیوز زمانی به اوج رسید که نظرسنجی این شبکه نشان داد رییس جمهوری فعلی از نامزدهای دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ عقب افتاده است.
در تازه‌ترین موج این حملات، ترامپ انتقاد هشدارآمیز مجری فاکس نیوز درباره مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان داروی پیشگیری یا درمان کرونا را تاب نیاورد و گفت به دنبال یافتن جایگزینی برای این شبکه است.
ترامپ گفته بود؛ داروی هیدروکسی کروکین را برای پیشگیری کووید-۱۹ مصرف می‌کند. «نیل کاوتو» مجری فاکس نیوز با اشاره به این اقدام ترامپ، به مردم درباره عواقب احتمالاً مرگبار استفاده از این دارو به ویژه برای کسانی که بیماری زمینه ای خاص دارند هشدار داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha