استاندار خراسان رضوی: استکبارستیزی اصل همیشگی ملت ایران است

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان ‌رضوی در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس گفت: ملت ایران همواره نشان داده‌اند که استکبار ستیزی یکی از اصول بنیادی و غیرقابل تغییر نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گزارش استانداری خراسان ‌رضوی علیرضا رزم‌حسینی در این پیام افزود: ملت ایران نشان دادند راهی را که سرداران و سربازان جان بر کف جبهه مقامت مانند شهید والامقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دفاع از مردم مظلوم و آزادیخواه در پیش گرفته‌اند، همچنان تداوم خواهند بخشید.

وی ادامه داد: روز قدس در حقیقت روز پاسداشت خون شهدای گلگون کفن و انسان‌های آزادی‌خواهی است که در راه آزادی و استقلال، با تمام توان در برابر جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی ایستادگی کردند تا آرمان رهایی قدس شریف از چنگال غاصبان جنایتکار و احقاق حق مردم مظلوم فلسطین هر روز یک گام به تحقق نزدیک‌تر شود. 
استاندار خراسان رضوی گفت: با قرار گرفتن آزادی قدس شریف به عنوان یکی از محوری‌ترین مسائل انقلاب اسلامی و جهان اسلام، همه ملت‌های مسلمان با وحدت و انسجام، یک صدا، تظلم‌خواهی زنان و مردان بی‌دفاع را از شر رژیم صهیونیستی سر می‌دهند.
وی افزود: در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که مزین به نام روز جهانی قدس است، بار دیگر ضمن محکومیت جنایت‌های رژیم سفاک صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین، با رهبر عظیم‌الشأن انقلاب و فلسطینی‌های عزیز عهد می‌بندیم که در کنار همه انسان‌های آزادی‌خواه در سراسر جهان، تا آخرین قطره خون با لبیک به رهنمودهای معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره)، ندای آزادی قدس شریف را سر دهیم و لحظه‌ای از این آرمان مقدس دست نکشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =