پنج هزار بسته معیشتی در جنوب کرمان توزیع می‌شود

کرمان - ایرنا - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: پنج هزار بسته معیشتی بین خانوارهای کم برخوردار شهرستان رودبارجنوب این استان توزیع می‌شود.

سردار حسین معروفی روز پنجشنبه در حاشیه توزیع بسته های معیشتی در جنوب کرمان افزود: از این پنج هزار بسته غذایی ۲ هزار بسته متعلق به بنیاد علوی و بنیاد مستضعفان و سه هزار بسته متعلق به سپاه و بسیج و خیران این شهرستان است.

وی بیان کرد: هر بسته غذایی ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد و در مجموع یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ارزش کل این بسته‌ها معیشتی است که توزیع آن از عصر امروز آغاز می‌شود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: با هماهنگی کمیته امداد مقرر شد توزیع این بسته‌ها را بین خانوارهای تحت پوشش این نهاد داشته باشیم و در این راستا ۵۰۰ سبد غذایی بین مددجویان رودبار و ۵۰۰ بسته غذایی بین مددجویان متطقه توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه روز عید فطر آغاز می شود گفت: به مناسبت عید سعید فطر، روز قدس و پیروزی و آزاد سازی خرمشهر این رزمایش با رمز یا مولا علی‌ ابن ‌ابیطالب (ع) شروع می‌شود که ۳۶ هزار بسته معیشتی تهیه و در این روز توزیع خواهد شد.

سردار معروفی تاکید کرد: کمک های مومنانه در تمام عرصه‌های مورد نیاز ادامه خواهد داشت و سپاه در همه عرصه‌هایی که نیاز باشد از جمله محرومیت‌زدایی، حوادث غیر مترقبه، در حوزه اجتماعی و فرهنگی، تامین جهزیه و آب آشامیدنی روستایی به صورت ویژه ورود می کند.

شهرستان رودبار جنوب در فاصله ۲۳۰ کیلومتری  جنوب شرق مرکز استان کرمان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha