جسد فرد گمشده در جنگل‌های آمل پس از ۱۵ روز پیدا شد

ساری - ایرنا - جسد فردی که حدود ۱۵ روز پیش در جنگل منطقه "هلی‌چال" شهرستان آمل گم شده بود ، عصر امروز پنجشنبه پیدا شد.

رئیس جمعیت هلال احمر آمل پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این فرد ۳۶ ساله که از اهالی بخش بندپی شهرستان بابل است و ظاهرا شغلش چوپانی بوده ، حدود ۱۵ روز پیش در جنگل های آمل مفقود شد.

جمشید نیکزاد افزود : پس از اعلام مفقودی به جمعیت هلال احمر شهرستان عملیات جست و جو برای یافتن وی توسط افراد گروه های تجسس  و اهالی منطقه آغاز شد که متاسفانه بدون نتیجه ماند.

وی ادامه داد : پس از ادامه جست و جو توسط خانواده و دوستان این شخص، عصر امروز اعلام شد که  جسد این فرد در یک منطقه صعب‌العبور دیده شده است که بعد از اعزام نیروهای هلال احمر و نیروی انتظامی جسد از دره‌های سخت گذر جنگلی منتقل و تحویل آرامستان شد.

رئیس جمعیت هلال احمر آمل با بیان اینکه علت مرگ این شخص هنوز مشخص نیست ، گفت: جسد برای انجام مراحل شناسایی به پزشکی قانونی تحویل داده شده است.

شهرستان آمل از جمله مناطق استان مازندران است که از مراتع و ییلاقات بلند ، هم جنگل های انبوه و هم منطقه جلگه‌ای برخوردار است. 

ارتفاعات آمل از مهم ترین ییلاقات کوچ نشینان به خصوص دامداران است که با آغاز فصل بهار از مناطق مختلف از جمله شهرستان‌های همجوار و حتی استان های تهران و سمنان نیز کوچ نشینان را میزبانی می کند. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =