تشییع پیکرهای ۲ مادر شهید در کازرون و جهرم

شیراز-ایرنا- پیکر مرحوم حورالنسا رضایی، مادر شهیدان حسین و داریوش اژدهاکُش از شهدای دفاع مقدس در کازرون و همچنین پیکر شادروان کبری مُسترشد، مادر شهید عبدالکریم سبحانی در جهرم تشییع و خاکسپاری شدند.

احد رضا زاده، مسوول بیناد شهید و امور ایثارگران شهرستان کازرون، پنجشنبه در آیین تشییع پیکر مرحومه نورالنسا رضایی مادر شهیدان حسین و داریوش اژدهاکُش از شهدای ۸ سال دفاع مقدس، گفت: این بانوی فداکار در سن ۸۷ سالگی دارفانی را وداع گفت.  

در این آیین که جمعی از مردم و امام جمعه کازرون حضور داشتند، پیکر مطهر مادر این ۲ شهید سرافراز اسلام به روستای پوشیگان کازرون انتقال یافت و در بهشت زهرای این روستا در کنار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.
شهید حسین اژدهاکُش، جمعی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آبان‌ماه سال ۶۱ در آب‌های جزیره خارگ به شهادت رسید و دانشجوی بسیجی شهید داریوش اژدهاکُش در اسفندماه ۶۳ در منطقه  سرپل ذهاب به فیض شهادت نائل آمد.

شهرستان کازرون در فاصله ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز قرار دارد.

تشییع پیکر مادر شهید سبحانی در جهرم

همچنین امروز (یکم خرداد ۹۹) پیکر مرحومه کبری مُسترشد مادر شهید عبدالکریم سبحانی که به علت بیماری در سن ۹۲ سالگی دعوت حق را لبیک گفت، بر دوش مردم روزه دار جهرم تشییع شد و در گلزار شهدای فرودس این شهر در خانه ابدیش آرام گرفت.  

پاسدار عبدالکریم سبحانی، بیست و هفتم مرداد سال ۶۵ در سن ۲۳ سالگی در خط پدافندی شیخ صالح در منطقه عملیاتی غرب کشور بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =