سرمربی تیم فوتبال سایپا: با رعایت پروتکل های بهداشتی در لیگ برتر حاضر می شویم

تهران-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید این تیم با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و ضد شیوع کرونا در ادامه رقابت های لیگ برتر حاضر خواهد شد.

«ابراهیم صادقی» با بیان اینکه فوتبال شغل ماست و با آن زندگی کرده و از آن لذت می بریم، افزود: در این مدت که نمی‌توانستیم به فوتبال بپردازیم دلتنگ آن شده و برای شروع دوباره آن لحظه شماری می‌کردیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این سوال که آیا برگزاری ادامه رقابت ها را به صلاح می داند یا خیر، عنوان کرد: اینکه اجازه برگزاری ادامه رقابت های لیگ را صادر کردند یک تصمیم ملی است و تنها سعی ما رعایت تمامی قوانین و پروتکل های بهداشتی در این زمینه است تا به کسی آسیبی وارد نشود.

بعضی از مدیران و مربیان لیگ برتری از تصمیم گرفته شده رضایت نداشته و به توقف آن رای داده اند. صادقی در این باره نیز گفت:‌ همان‌طورکه عنوان کردم این تصمیم ملی است و باید درچارچوب قوانین به آن تمکین کرد. ما نیز این کار را خواهیم کرد و به نظرم بقیه تنها حاشیه است هر چند من نیز معتقدم باید فدراسیون فوتبال  در این رابطه جلسه ای برگزار و نظر تمامی کسانی که با فوتبال درگیر هستند را جویا می شد.

وی  در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه باشگاه سایپا چه تدابیری را برای شروع تمرینات گروهی و شرکت دررقابت های لیگ برتر اندیشیده است، عنوان کرد:‌ اولویت ما رعایت پروتکل های بهداشتی است از این رو کادر فنی و مدیریتی باشگاه به همراه بازیکنان به دقت آنچه را که در پروتکل ثبت شده است را رعایت می کنند تا خطری کسی را تهدید نکند.

این مربی در پاسخ به این سوال که با برنامه ریزی صورت گرفته آیا زمان کافی برای آماده سازی بازیکنان در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: فرصت کم است و به اجبار تمرینات را به طور فشرده برگزار خواهیم کرد اما از آنجا که این شرایط برای تمامی تیم ها یکسان است شکایتی نداریم.

تمرینات گروهی تیم های لیگ برتری به منظور برگزاری ادامه رقابت‌های لیگ نوزدهم  پس از عید فطر آغاز می شود. هفته بیست و دوم این رقابت ها بیست و نهم خرداد ماه  برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha