۱۱ دلال ارز در شیراز دستگیر شدند

شیراز-ایرنا- رییس پلیس امنیت اقتصادی استان فارس گفت: ۱۱ نفر از عناصر و سرشبکه‌های اصلی دلالان ارز در شیراز شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ ابراهیم یگانه، پنجشنبه اظهار داشت: در پی نابسامانی بازار ارز و بروز نوسانات قیمت، طرح برخورد قانونی با دلالان و صرافی‌های غیرمجاز در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی این استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در قالب عملیات یک روزه مبارزه با اخلالگران ارزی پس از انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی توسط ماموران، ۱۱ نفر از عناصر و سرشبکه‌های اصلی دلالان ارز در شیراز دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

رییس پلیس امنیت اقتصادی استان فارس افزود: در نتیجه اجرای این عملیات، از متهمان دستگیر شده مبالغی ارز شامل ۲ هزار و ۳۰۲ دلار، یک هزار و ۱۴۰ یورو، ۶۰۰ لیر، ۱۷۰ دینار کویت، ۷۵ هزار دینار عراق، ۲ هزار و ۲۴۰ درهم، یک هزار و ۳۵۰ ریال قطر، ۳۰ میلیون ریال پول رایج کشور، ۱۱عدد کارت بانکی و یک دستگاه کارت‌خوان سیار کشف شد.

این مقام انتظامی، با بیان اینکه برخورد با مجرمان و اخلالگران نظام اقتصادی در دستور کار پلیس است، گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه اقدام مشکوک، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =