یکهزار سبد معیشتی میان نیازمندان خاش توزیع شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده سپاه خاش سیستان و بلوچستان گفت: یکهزار سبد معیشتی در راستای اجرای «رزمایش کمک مومنانه » میان اقشار نیازمند این شهرستان توزیع شد.

سرهنگ پاسدار علی ثمره حسینی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: از این تعداد سبد معیشتی ۷۱۴ عدد میان خانواده‌های آسیب دیده ناشی از بیماری کرونا در منطقه نجف آباد توزیع شده است.
وی با اشاره به اینکه در تهیه و توزیع این سبدهای معیشتی سپاه خاش و قرارگاه قدس و قرارگاه شهید میرحسینی سپاه و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)همکاری داشته‌اند افزود: با توجه به اینکه در ماه مبارک رمضان هستیم و خانوارهای نیازمند نیز با مشکلات اقتصادی و تنگی معیشت مواجه شده‌اند، بنابراین کمک کردن به نیازمندان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
فرمانده سپاه خاش ادامه داد: در چهار ماه اخیر که شاهد شیوع و همه گیری  ویروسی کرونا بوده‌ایم، متاسفانه فشارهای زیادی به مردم در حوزه های مختلف وارد آمده که در همین راستا می‌طلبد خیران و نهادهای انقلابی و دولتمردان به فکر آسیب دیدگان باشند.
وی گفت: اجرای منویات مقام معظم رهبری از اهداف مهم برپایی رزمایش« کمک مومنانه»در این نهاد انقلابی بوده و امیدواریم با همکاری خیران و نهادهای دیگر بتوانیم بخشی از نیازهای محرومان را تامین کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =