۷۰هزار پرس غذای گرم بین مددجویان زنجانی توزیع شد

زنجان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: با همراهی و هم‌افزایی خیران و نیکوکاران از طریق ۱۳ آشپزخانه اطعام مهدوی، از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۷۰هزار پرس غذای گرم طبخ و در بین مددجویان و نیازمندان استان توزیع‌ شده است.

هدایت صفری روز شنبه با علام این خبر به خبرنگاران، افزود: برای تهیه غذا، با حمایت خیران، حدود یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان هزینه شده است. 

وی با بیان اینکه امسال به دلیل شرایط ویروس منحوس کرونا، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، برپایی سفره‌های افطاری میسر نبود، افزود: همه‌روزه از طریق ۱۳ آشپزخانه اطعام مهدوی غذای گرم تهیه و بارعایت کامل نکات بهداشتی بین نیازمندان توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره کارت مجازی ۰۳۷۴ - ۰۰۰۰ -۹۹۷۹ -۶۰۳۷ جهت اطعام  و افطاری نیازمندان به نیت بانیان به‌حساب کمیته امداد واریز نمایند تا به نیت آنان‌ در این ایام غذای گرم طبخ و در بین نیازمندان توزیع شود.

صفری افزود: همچنین خیران می توانند در زمینه تهیه سبدهای معیشتی به‌صورت جیره خشک نیز مساعدت و همراهی داشته باشند. 

گفتنی است بیش از ۲۸ هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۵۵هزار  نفر از خدمات کمیته امداد امام خمینی در قالب کمک معیشت بگیر و غیر کمک معیشت بگیر در استان زنجان بهره مند هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =