رزمایش مواسات در جهرم برگزار شد

شیراز-ایرنا- فرمانده سپاه جهرم گفت:رزمایش مواسات در جهرم با اهدای ۲هزار و یکصد بسته معیشتی با همکاری حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج، سپاه فجر استان فارس، هیأت رزمندگان و دفتر آستان قدس رضوی برگزار شد.

سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل، پنجشنبه در حاشیه برگزاری رزمایش مواسات و کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان افزود: مردم نوعدوست و خیرین گرانقدر شهرستان جهرم که تا کنون با همت بسیجیان و سبزپوشان ولایت توانسته‌اند بیش از ۱۰ هزار بسته معیشتی را در سه مرحله آماده کنند و به دست نیازمندان و آسیب‌دیدگان از بیماری کرونا برسانند.

وی ادامه داد: ۷۰۰ بسته معیشتی در سومین مرحله این رزمایش به همت حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج تهیه شد که ارزش ریالی اقلام بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال است.

وی بیان کرد: این بسته‌ها شامل، یک کیسه برنج، روغن، ماکارونی، یک کارتن خرما و... است.

فرمانده سپاه جهرم ضمن تقدیر از همکاری هیئت رزمندگان اسلام شهرستان جهرم و دفتر آستان قدس رضوی واقع در این شهرستان، گفت: تعداد یک هزار و ۴۰۰بسته معیشتی نیز توسط این دو نهاد آماده شده و به دست نیازمندان خواهد رسید.

به گفته وی این رزمایش با همکاری حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج، سپاه فجر استان فارس و دفتر آستان قدس رضوی تا رساندن این اقلام به دست نیازمندان ادامه خواهد داشت.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =