هیچ محدودیتی برای پرداخت تسهیلات مسکن روستایی در زنجان وجود ندارد

زنجان – ایرنا - دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان گفت: هیچ محدودیتی برای پرداخت تسهیلات مسکن روستایی جهت نوسازی و مقاوم‌سازی از سوی بانک‌های عضو کمیسیون این استان وجود ندارد.

حسن دادگر روز دوشنبه در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از سازمان های ارزشی و مردم‌نهاد نظام مقدس جمهوری اسلامی است و این سازمان همواره همکاری و تعامل خوب و نزدیکی با نظام بانکی کشور داشته است.
وی تاکید کرد: بانک های استان زنجان در خصوص تعامل بیشتر با سازمان ها و دستگاه های استان به ویژه بنیاد مسکن در راستای خدمت رسانی مطلوب به مردم به ویژه اقشار کم‌درآمد آمادگی دارند.
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان زنجان گفت: نسبت مصارف به منابع بانک های استان در سال گذشته نسبت به سال قبل افزایش قابل توجهی یافته است.
دادگر اظهارداشت: در حال حاضر هیچ محدودیتی در زمینه پرداخت تسهیلات روستایی برای نوسازی و مقاوم سازی از سوی بانک های عضو کمیسیون وجود ندارد.
وی یادآوری کرد: سیستم بانکی استان برای سرعت بخشیدن به فرآیند اعطای این تسهیلات اقدامات لازم را انجام می دهد.

پذیرش ضمانت زنجیره ای موجب رونق تسهیلات بانکی برای روستائیان شده است
مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان نیز در ادامه افزود: پذیرش ضمانت زنجیره ای از سوی بانک ها، موجب شده روند اعطای تسهیلات مقاوم‌سازی واحدهای روستایی در سطح استان با سرعت بیشتری انجام شود.
 رضا خواجه ای اظهارداشت: با برداشته شدن موانع گوناگون بهره مندی از تسهیلات مسکن به ویژه در روستاها، زمینه سهولت در دریافت این تسهیلات برای مقاوم سازی و نوسازی واحدهای مسکونی، بیش از پیش فراهم شده است.
وی یادآوری کرد: تعداد سهمیه مصوب برای بانک سپه در زمینه اعطای تسهیلات روستایی اعم از مقاوم سازی و نوسازی، ۳۰۰  فقره بود که از این تعداد انعقاد قرارداد ۲۸۷ مورد محقق شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان گفت: همکاری و تعامل نظام بانکی باعث ایجاد دلگرمی در جامعه و تسریع در ایجاد زیر ساخت های لازم و شناسایی نیازمندی های جامعه و تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =