تقارن روز قدس با فتح خرمشهر بیانگر پیوند عمیق آرمان‌های اسلامی است

بوشهر-ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: تقارن روز قدس با فتح خرمشهر بیانگر پیوند عمیق آرمان قدس با ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی روز پنجشنبه در این ارتباط افزود: تدبیر حکیمانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس، امیدواری برای تحقق آرمان قدس شریف را بیش از هر زمان دیگری در جهان اسلام ایجاد کرد و همچنین باعث فرو ریختن کاخ پوشالی استکبار جهانی شد.

وی بیان کرد: امسال تقارن روز جهانی قدس، به عنوان نماد ظلم‌ستیزی و مبارزات ضدصهیونیستی امت اسلامی با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس و روز مقاومت، ایثار و پیروزی بیانگر پیوند عمیق و معنادار آرمان قدس شریف با ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی است.
سروستانی ادامه داد: همان گونه که رزمندگان دوران دفاع مقدس با اقتدا به حضرت امام خمینی و محوریت رکن ولایت فقیه در سوم خرداد ۱۳۶۱ موفق به خلق حماسه‌بی‌بدیل فتح خرمشهر شدند، اینک همان فرزندان انقلاب اسلامی و نسل‌های بعد از آن با تاسی به روح ایمان، خودباوری و اتکای به خداوند قادر متعال، تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خویش قرار داده‌اند.
وی گفت: نسل آگاه، متعهد و انقلابی علاوه بر تلاش برای پیشرفت در عرصه‌های مختلف، بیش از هر زمان دیگری در تداوم راه باشکوه شهیدان انقلاب اسلامی و بویژه سپهبد شهید، حاج قاسم سلیمانی مصمم هستند و تا نابودی کامل رژیم صهیونیستی و تحقق آرمان قدس شریف از پا نخواهند نشست.
سروستانی عنوان کرد: ملت آگاه و همیشه در صحنه ایران اسلامی با درک شرایط حساس جهانی و توجه به شرایط متفاوت امسال، نسبت به سال‌های گذشته گوش جان به بیانات ارزشمند رهبر معظم انقلاب خواهند سپرد تا آن را به عنوان چراغ روشنی بخش راه آینده قرار دهد.
وی گفت: در این ارتباط اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر علاوه بر حمایت از هر گونه حرکتی برای احقاق حقوق حقه مردم مظلوم فلسطین و گرامیداشت سوم خرداد از ملت آگاه و هوشیار و مومن ایران اسلامی و مردم فرهیخته و بصیر بوشهر بویژه مبلغان و مبلغات، هیات مذهبی شیفته‌ اهل البیت (ع) و انقلاب اسلامی، موسسه‌ها و مراکز قرآنی و مداحان دعوت می‌کند تا امسال با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های حقیقی و مجازی به مبارزه بی‌امان خود با صهیونیسم غاصب ادامه دهند.

سروستانی همچنین به تقویت روحیه جهادی و انقلابی مبارزان آزادی قدس شریف برای فراهم کردن زمینه انحطاط، فروپاشی و محو رژیم صهیونیستی و تمامی جریانات تکفیری و انحرافی تاکید کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha