۱ خرداد ۱۳۹۹،‏ ۹:۳۵
کد خبرنگار: 1935
کد خبر: 83795511
۰ نفر

برچسب‌ها

۴۰۰ راس دام قاچاق در تویسرکان کشف شد

همدان - ایرنا- فرمانده انتظامی تویسرکان از کشف ۴۰۰ راس دام و احشام قاچاق هنگام انتقال غیر قانونی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد معصومی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ارزش ریالی این محموله قاچاق بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است.

وی بیان کرد: این احشام قاچاق توسط ۲ دستگاه کامیون کشنده بار در محور جاده کنگاور به تویسرکان در حال انتقال بودند که  پس از توقف آنها از سوی ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان تویسرکان ضبط شدند.

معصومی از دستگیری چهار نفر که از شهرستان های همجوار تویسرکان اقدام به بارگیری و انتقال این محموله قاچاق کرده بودند خبر داد و ابراز کرد: قاچاق دام و احشام در شرایط اقتصادی کنونی می تواند موجب ایجاد و گسترش نابسامانی در حوزه قیمت گوشت شود.

وی اضافه کرد: همچنین این گونه جابه جایی غیر قانونی و غیر بهداشتی می تواند عامل ایجاد آسیب های بزرگ در بخش سلامت عمومی شود که از همه هموطنان و همشهریان تقاضا داریم این گونه موارد را با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.

تویسرکان یکی از شهرستان های استان همدان در فاصله ۹۰ کیلومتری جنوب همدان است که به دلیل موقعیت جغرافیایی خود به عنوان یک گلوگاه برای انتقال کالا و اقلام قاچاق و غیر قانونی محسوب می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =