اسکوچیچ: انتظار همه صعود تیم‌ملی به جام‌جهانی است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: انتظار تمام اهالی فوتبال و خودم صعود تیم ملی ایران به جام جهانی است.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در گفت‌وگو با یک برنامه تلویزیونی در خصوص زمان بازگشت خود به ایران گفت: امیدوارم قبل از شروع لیگ به ایران برگردم اما در نهایت باید منتظر شرایط باشیم تا ببینیم چه اتفاقاتی رقم خواهد خورد.

وی ادامه داد: هنوز برای بازگشتم به ایران ویزا گرفته نشده اما گفته‌اند در این رابطه تماس خواهند گرفت.

اسکوچیچ خاطرنشان کرد: با وجود تعطیلی لیگ به خاطر شیوع بیماری کرونا بعد می‌دانم بازیکنان زیاد از آمادگی خود دور شده باشند. اطمینان داشته باشید اگر تمرینات خوبی برای بازیکنان در نظر گرفته شود آنها با مشکل روبه‌رو نخواهند شد.

وی در مورد برنامه‌ریزی برای برنامه‌های تیم ملی گفت: منتظر برنامه مسابقات لیگ برتر هستم تا برنامه تیم ملی را تنظیم کنم. برنامه ریزی برای تیم ملی ایران کار سختی نیست اما باید شرایط و امکانات آماده باشد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: شرایط بازیکنان لژیونر را به صورت دقیق بررسی می‌کنم و با آنها در ارتباط هستم. همچنین از باشگاه‌های آنها در مورد شرایط این بازیکنان سئوال کرده‌ام.

اسکوچیچ با اشاره به رقبای تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: از رقبای ایران به ویژه عراق اطلاعات خاصی ندارم و تنها سرمربی این تیم دوست قدیمی من است. تمامی تیم‌ها شرایط مساوی دارند و با توجه به زمان خوبی که تا دیدار با عراق در اختیار داریم می‌توانیم خود را آماده کنیم.

وی تاکید کرد: در مورد بحرین هم کاملا شرایط مانند عراق است و اطلاعاتی در مورد این تیم ندارم و اگر هم داشتم فایده‌ای نداشت. بازهم تاکید می‌کنم زمان زیادی تا آغاز مسابقات باقی مانده و می‌توان برنامه ریزی کرد.

وی با اشاره به شرایط کرونا در کشور کرواسی تصریح کرد: ابتدا ترسیده بودم اما در حال حاضر شرایط بسیار بهتر شده است. فاصله محل زندگی من تا ایتالیا فقط ۷۰ کیلومتر است اما همه چیز در این جا عادی است و شاید ظرف ۴ روز گذشته در کشور ما تنها ۴ نفر کرونا گرفته باشند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که با دستیاران ایرانی خود در ارتباط است، گفت: در این مدت تنها با فدراسیون فوتبال و آنالیزور تیم ملی در ارتباط بوده‌ام تا ابتدا برنامه ریزی‌های لازم صورت گیرد.

اسکوچیچ اظهار داشت: شرایط تیم ملی ایران را به خوبی می‌دانم و آگاهم که توقع از ما بالا است اما انتظار خود ما هم صعود به جام جهانی است. تیم بسیار خوبی در اختیار داریم و با وجود ۲ شکستی که در کارنامه داریم می‌توانیم به جام جهانی صعود کنیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha