تبیین تفکر انقلابی ضامن آینده نظام اسلامی است

اراک - ایرنا - فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: تشریح تفکر انقلابی و دینی در جامعه به خصوص بین نسل جوان، آینده نظام اسلامی را تضمین می‌کند.

سردار محسن کریمی عصر چهارشنبه در آیین رزمایش کمک مومنانه بانک ملی استان مرکزی، افزود: امروز به برکت تفکر مقام معظم رهبری در گوشه گوشه استان مرکزی اتفاقات خوبی با عنوان کمک مومنانه و رزمایش همدلی در حال رقم خوردن است که علاوه بر شیرینی و عظمتی که دارد انسان را یاد مجاهدت‌ های دفاع مقدس می اندازد.

وی ادامه داد: امروز به تصویر کشاندن این اتفاقات آن هم آوینی گونه به چند جهت ضرورت دارد، اول اینکه انسجام و وحدت ملی در ایران اسلامی را نشان می دهد که علیرغم وجود مشکلات همه حول محور ولایت برای رفع مشکلات یکپارچه شده اند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار داشت: دومین اهمیت به تصویر کشاندن این رزمایشات این است که به خانواده های آسیب دیده از کرونا می گوید همه در کنار آنها هستیم و تا آخرین لحظه برای رفع مشکلات آنها تلاش خواهیم کرد.

سردار کریمی بیان کرد: فرهنگ دینی و انقلابی امروز نشان داد که راهکار موثری برای عبور از مشکلات است و این باید به دشمنان و حامیان آنها نشان داده شود.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: در این شرایط تفاوت کشور ما با کشورهای دیگری چون آمریکا به وضوح مشخص است چراکه در ایران اسلامی علیرغم وجود تحریم‌ها و جنگ اقتصادی همدلی ملت، شرایط را مدیریت کرده است.
سردار کریمی افزود: استان مرکزی از همان روز اول با تلاش های دستگاه ها و مشارکت خوب مردم خوب درخشید و اقدامات بسیار خوبی انجام داد و خوشبختانه امروز شاهد کنترل نسبی بیماری در استان هستیم اما همچنان باید دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنیم تا شاهد موج دیگری نباشیم.

وی اضافه کرد: در استان مرکزی با مشارکت همه مردم و دستگاه ها پیش بینی تهیه ۱۰۰ هزار بسته ۱۲۰ هزار تومانی ما را به تهیه ۱۲۰ هزار بسته ۳۰۰ هزار تومانی رساند.
در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه استان مرکزی بیش از ۱۰۰ هزار بسته معیشتی توزیع شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =