ملت ایران همواره تهدیدها را به فرصت تبدیل می‌کند

شهرری - ایرنا - رییس سازمان بسیج فرهنگیان کشور با بیان اینکه ملت ایران همواره تهدیدها را به فرصت تبدیل می‌کند، گفت: جنگ تحمیلی برای ملت ایران و همه مظلومان جهان تبدیل به فرصت شد و امروز هم ملت ایران، بیماری کرونا را تبدیل به فرصت کرد و در جهان می‌درخشد.

عباس مطهری روز چهارشنبه در مرحله دوم رزمایش کمک‌های مومنانه که در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد، اظهار داشت: سه مناسبت روز قدس، آزادسازی خرمشهر و رزمایش کمک‌های مومنانه دارای یک پیام مشترک هستند و آن بیان اقتدار و قوت و قدرت ملت ایران است.
رییس سازمان بسیج فرهنگیان کشور خاطر نشان کرد: ملت ایران در مقابل تمام قدرتهای جهان وارد عمل شده و در چنین روزهایی عملیات الی بیت المقدس شکل گرفت و در سال ۱۳۶۰با ۱۵۰ گردان خرمشهر آزاد شد.
وی به روز قدس اشاره کرد و گفت: تشکیل جبهه مقاومت در منطقه موجب افزایش اقتدار شده و به زودی این غده سرطانی که برای منطقه و جهان تهدید به شمار می رود از بین خواهد رفت و پرچم فلسطین به اهتزار در خواهد آمد.
مطهری با تاکید بر اینکه تهدید اسرائیل باز هم تبدیل به فرصت خواهد شد، گفت: ملت ایران در طول هشت سال دفاع مقدس و در دوران انقلاب اسلامی با اقتدار و تدبیر در برابر همه معضلات ایستادگی کردند.
وی خاطر نشان کرد: در راستای کمک به نیازمندان و افراد بی بضاعت باید از ظرفیت مدارس غیر دولتی و خیرین استفاده کرد.

توزیع یکهزار بسته معیشتی به شهرستان های تهران

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: هزار بسته معیشتی شامل مواد غذایی و بهداشتی توسط فرهنگیان آموزش و پرورش استان تهران به تمامی نقاط کم برخوردار شهرستان های استان تهران توزیع شد.

محمد صیدلو در این رزمایش اظهار داشت: ۲۰۰ میلیون تومان کارت هدیه همراه بسته های معیشتی به خانواده های نیازمند و آسیب دیده از ویروس کرونا اهدا می شود.
وی خاطر نشان کرد: کمک‌های مومنانه اقدامی ارزشمند و انسان دوستانه و نوعی تمرین برای انجام کارهای نیک و حمایت از افراد نیازمند و گرفتار به شمار می‌رود.
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران افزود: اقدامات خیرخواهانه و کمک های مومنانه ازنظر تعلیم و تربیت و دیدگاه یک معلم امری مطلوب ومورد توجه است زیرا دستی که کارهای خیر انجام دهد دیگر سراغ کارهای شر و ناپسند نخواهد رفت.
وی با بیان اینکه کمک های مومنانه کاری در حوزه تربیتی است، عنوان کرد: با انجام اقدامات نیک و انسان دوستانه و همچنین حمایت از افراد گرفتار، دست‌ها و دل‌هایی تربیت می شود که به هیچ کس ظلمی نخواهد کرد.
صیدلو گفت: رزمایش کمک‌های مومنانه در واقع نمایشی از انسانیت است که همواره توسط نیکوکاران و خیران و موسسان مدارس غیر دولتی انجام می‌شود
رزمایش کمک های مومنانه روز چهارشنبه با حضور عباس مطهری رییس سازمان بسیج فرهنگیان کشور، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و جمعی از فرهنگیان و بسیجیان در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.
این امر خیر به همت سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران، اداره مشارکت های مردمی و مدارس غیردولتی ومعاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، سازمان بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان استان تهران و سازمان دانش آموزی شهرستنهای استان تهران در این اداره کل برگزار شد.

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران شامل فیروزکوه، دماوند، رودهن، پردیس، شهرری (ری یک و ۲)، پاکدشت، پیشوا، ورامین، قرچک، کهریزک، فشافویه، چهاردانگه، جوادآباد، اسلامشهر، رباط کریم، شهریار، ملارد، شهر قدس، بهارستان (یک و۲) است.


رزمایش کمک های مومنانه روز چهارشنبه با حضور عباس مطهری رییس سازمان بسیج فرهنگیان کشور، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و جمعی از فرهنگیان در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =