مرکز نیکوکاری جوانان استان البرز افتتاح شد

کرج - ایرنا- مرکز نیکوکاری جوانان استان البرز باهدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های خیر و احسان به‌منظور ارائه خدمات اجتماعی به جوانان در حوزه توانمندسازی، کاهش آسیب‌های اجتماعی و سایر مسائل مرتبط با جوانان افتتاح شد.

محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان البرز روز چهارشنبه در آئین افتتاح مرکز نیکوکاری جوانان این استان  با تأکید بر اینکه البرز از مهاجرپذیرترین استان‌های کشور است،گفت: اقشار جوان در معرض آسیب‌های اجتماعی متعددی هستند که به همین منظور باید با آموزش‌های لازم در مقوله توانمندسازی، چرخه فقر را قطع کردو با کمک خیرین بتوانیم نسبت به ایجاد اشتغال برای جوانان مؤثر باشیم.
وی افزود: مرکز نیکوکاری جوانان استان البرز می‌تواند نقش مؤثری را در کاهش آسیب‌های اجتماعی حوزه جوانان ایفا کند.
محمدی فرد با تأکید بر اینکه مراکز نیکوکاری، پایگاه‌های مردمی توسعه خیر و احسان در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد امام (ره) هستند گفت: مرکز نیکوکاری جوانان استان البرز باهدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های خیر و احسان به‌منظور ارائه خدمات اجتماعی به جوانان در حوزه توانمندسازی، کاهش آسیب‌های اجتماعی و سایر مسائل مرتبط با جوانان افتتاح شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز با اشاره به لزوم توانمندسازی جوانان در حوزه کارآفرینی و اشتغال گفت: آموزش مهارت‌های زندگی از مهم‌ترین اقداماتی است که مجمع جوانان البرز می‌تواند آن را به به مرحله عمل برساند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =