تمدید مسابقه داستان‌نویسی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

تهران - ایرنا - مهلت ارسال اثر به مسابقه داستان‌نویسی «موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» با محوری انقلاب اسلامی دفاع مقدس و مقاومت تا ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۹ تمدید شد.

به گزارش روز چهارشنبه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و با توجه به استقبال علاقه‌مندان و درخواست‌های مخاطبان که از راه شبکه‌های اجتماعی خواستار تمدید مهلت ارسال آثار به مسابقه داستان نویسی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شدند، دبیر خانه این مسابقه مهلت ارسال آثار را تا ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۹ تمدید کرد.
مسابقه داستان کوتاه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با محوریت انقلاب اسلامی، دفاع‌ مقدس و مقاومت و در دو بخش «داستان کوتاه» (حداقل ۱۵۰۰ و حداکثر ۵۰۰۰ کلمه) و «داستان کوتاهِ کوتاه» (حداکثر ۲۵۰ کلمه) برگزار می‌شود.
آثار منتخب در هر بخش توسط انتشارات موزه انقلاب اسلامی و دفاع‌مقدس در قالب کتاب‌های جداگانه منتشر شده و به برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.
هر اثر باید در فایلی جداگانه و در قالب word، با «فونت B Nazanin » با اندازه‌ی قلم ۱۴ در «صفحه A۴ » به پست الکترونیکی: mozenashr۸@gmail.com ارسال شود.
مشخصات صاحب اثر در صفحه‌ای جداگانه به طور کامل شامل نام اثر، نام و نام‌خانوادگی، کد ملی، شماره تماس، آدرس استان، شهر و محل سکونت و پست الکترونیک نوشته شود و در صورتی‌که هر کدام از شرایط الزامی ارسال اثر و مشخصات رعایت نشده باشد شرکت‌کننده از دور مسابقه حذف می‌شود.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند به آدرس hdmlib@ در شبکه‌های اجتماعی مراجعه و یا با شماره‌های ۸۸۶۵۷۰۱۹- ۸۸۶۵۷۰۲۰ و ۸۸۶۵۷۰۲۶ داخلی ۸۶۰ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =