وضعیت مسکن طرح اقدام ملی تا مرداد ۱۴۰۰ تعیین تکلیف شود

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با اشاره به آغاز طرح اقدام ملی که مربوط به ساخت مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت است، گفت: لازم است وضعیت این طرح در نهایت تا مرداد ۱۴۰۰ ‌و پایان عمر دولت فعلی روشن شود.

هوشنگ بازوند عصر چهارشنبه در جلسه شورای مسکن استان که در سرسرای شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهارداشت: برای اجرای یک هزار و ۷۱۴ واحدی که به استان سهمیه داده شده باید برنامه داشته باشیم.

وی ادامه داد: در این طرح باید به زمان اتمام پروژه ها توجه شود و این گونه نباشد که کاری شروع شود اما نیمه کاره بماند.

بازوند تصریح کرد: حدود یک سال و نیم به پایان عمر دولت باقی مانده و هرکاری که در این طرح قرار است انجام شود باید طی این مدت انجام و کار به دولت بعدی نکشد ‌چرا که ممکن است با مشکل مواجه شود.

استاندار کرمانشاه گفت: در اجرای طرح اقدام ملی باید به متقاضیان شهرهای استان توجه شود و نسبت به تمایل و تقاضای آن ها اقدام با ساخت مسکن کرد.

وی گفت: از همین رو بنیاد مسکن ظرف مدت ۱۰ روز آینده برنامه مشخصی در خصوص نحوه اجرای آنها در شهرهای مختلف استان ارایه و طبق آن اقدام کند که در آینده را انبوهی از پروژهای نیمه کاره مواجه نشویم.

بازوند در پایان بر رفع مشکلات پروژه های ستارگان ماندگار، ۸۱ لشکر زرهی، شهرداری و بنیاد شهید کرمانشاه که مورد بحث و بررسی قرار گرفت ، تاکید کرد.

اخبار مرتبط