فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری:حق‌طلبی مهمترین رسالت رسانه‌ها باشد

‌شهرکرد- ایرنا- فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری گفت: حق‌طلبی، حق‌بینی و حق‌گویی از مهمترین رسالت‌های رسانه‌ها در جمهوری اسلامی است.

سردار محمدعلی اکبری روز چهارشنبه در آیین اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر افزود: رسانه‌ها باید به دور از اغراض شخصی و مسائل سیاسی، به انجام رسالت خود بپردازند و حق را معیار قرار دهند.

وی در ادامه با اشاره به انعکاس رزمایش کمک‌های مومنانه در رسانه‌های کشور و استان، تصریح کرد: رسانه‌ها در دوران شیوع کرونا با همدلی و هم‌افزایی لازم توانستند نقش مهمی در آگاه‌سازی مردم و به تصویر کشیدن صحنه‌های همدلی و مواسات مردم کشور ایفا کنند.

اکبری ادامه داد: این جبهه متعهد و دلسوز رسانه‌ها در تمامی حوزه‌ها و به ویژه در راستای هجمه‌های دشمن و جنگ نرم یک ضرورت است.

فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری، امر به معروف و نهی از منکر را از دیگر وظایف رسانه‌ها دانست و گفت: مهمترین معروف، حفظ نظام و انقلاب است که تمامی رسانه‌های مکتوب و مجازی باید نسبت به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند.

اکبری همچنین با گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، افزود: مردم قهرمان و رزمندگان اسلام با تحمل ۳۴ روز حصر نقش مهمی در آزادسازی خرمشهر داشتند و بی‌شک امداد الهی در این آزادسازی به فرموده امام راحل مشهود است.

وی خاطر نشان کرد: ملت ایران در طول ۴۲ سال از عمر انقلاب اسلامی همواره با مقاومت، ایثارگری و رشادت خود اجازه ندادند هیچ یک از نقشه‌های شوم دشمن عملی شود و ذره‌ای از خاک این مرز و بوم به دست بیگانه بیفتد.

اکبری همچنین به روز قدس اشاره کرد و گفت: روز  قدس محور اتحاد و همدلی مسلمانان جهان علیه استکبار جهانی شده است.

به گزارش ایرنا، در این آیین از برگزیدگان چهارمین دوره جشنواره رسانه‌ای چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =