حلقه مدیریتی استان مرکزی رسیدگی به مشکلات مردم را در اولویت کار دارد

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: حلقه مدیریتی استان رسیدگی به مشکلات مردم را در اولویت کار دارد و برگزاری ملاقات‌های مردمی با مسئولان کلید رفع مسایل مردم و جامعه‌ است.

سید«علی آقازاده» روز چهارشنبه در نشست ملاقات مردمی در اراک افزود: مسئولان با برگزاری ملاقات‌های حضوری با مردم از خواسته‌ها، مشکلات و ضعف‌های  مردم آگاه شده و زمینه رفع این مشکلات را فراهم کنند.

وی ادامه داد: ملاقات‌های مردمی باید هر ۱۰ روز یا ۲ هفته یک‌بار برگزار شود و راهکار مناسب و قانونی برای رفع این مشکلات فراهم شود.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد:  ارتباط تنگاتنگ با اقشار مختلف جامعه از طریق ملاقات‌های مردمی بستر رضایتمندی را افزایش داده و اعتماد و تسهیل امور را رقم می‌زند.

آقازاده با یادآوری برگزاری نخستین نشست ملاقات مردمی در سال جاری، افزود: شیوع ویروس کرونا موجب تاخیر در برگزاری این نشست‌ها شده بود و با توجه به اهمیت ملاقات مردمی این مهم از سرگرفته شده است.

وی ادامه داد: معضلات ۱۱ نفر از تولیدکنندگان، صنعتگران، واحدهای تولید دام وطیور در این نشست با حضور مسئولان اجرایی استان مورد بررسی قرار گرفت.

استان مرکزی ۱۲ شهرستان، ۳۳ شهر، ۲۳ بخش، ۷۹۵ روستای دارای دهیاری و بر اساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن بیش از یک میلیون و ۴۴۰ هزار نفر جمعیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =