۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۶
کد خبرنگار: 2279
کد خبر: 83795180
۰ نفر

برچسب‌ها

۶۰ تن گوشت منجمد احتکاری در  شورآباد کهریزک کشف شد

شهرری - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری از احتکار و امتناع عرضه ۶۰ هزار کیلوگرم انواع گوشت قرمز منجمد در یکی سردخانه موادغذایی این شهرستان در طرح نظارتی بازدید از انبارها و سردخانه ها خبر داد.

موسی احمدی روز چهارشنبه در گفت ‌و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ماموران اداره صمت در راستای بازرسی از انبارها و سردخانه های نگهداری موادغذایی در سطح شهرستان ری انباری با موجودی ۱۰۰ تن انواع گوشت سردست و گردن گوساله کشف و شناسایی کردند که ازاین میزان ۴۰ تن به قیمت دولتی به فروش رسیده است.
وی خاطرنشان کرد: ارزش ریالی این کشفیات در حدود ۳۲ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال است که به دلیل امتناع از عرضه از سوی بازرسان شناسایی و جهت اعمال مراحل قانونی به مراجع قضایی ارائه می‌شود.
این مسئول ادامه داد : بازرسان  اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری با همکاری اتاق اصناف اقدام به برگزاری گشت‌های مشترک می‌کنند که در این راستا موجودی انبارها را رصد می‌کنند.
احمدی بیان کرد: با هدف مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه ۵ تیم بازرسی به اصناف، انبار و کارخانه‌ها اختصاص داده شده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی از واحدها می‌شود.
شهرستان ری با جمعیتی درحدود یک میلیون نفر وجود یک هزار و ۴۹۰ انبار فعال به صورت قانونی در سامانه جامع انبارها ثبت شده که نشان از قطب مهم اقتصادی ،صنعتی این شهرستان در جنوب پایتخت دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =