پیش‌نویس سیاست‌های کلی رفاه و تامین اجتماعی در مجمع تشخیص بررسی شد

تهران - ایرنا - پیش‌نویس سیاست‌های کلی رفاه و تامین اجتماعی در کمیسیون علمی، فرهنگی و اجتماعی مجمع تشخیص مصلحت نظام بررسی شد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، جلسه بررسی پیش نویس سیاست‌های کلی رفاه و تأمین اجتماعی با حضور اعضای کمیسیون علمی، فرهنگی و اجتماعی مجمع به ریاست علی اکبر ولایتی تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه حسین مظفر دبیر کمیسیون ضمن تشریح تاریخچه و روند تدوین سیاست‌های مذکور، مقدمه‌ای کوتاه از سوابق و مستندات مربوطه ارائه کرد.
در ادامه نشست کارگروه تدوین سیاست‌های کلی رفاه و تأمین اجتماعی، پس از قرائت و مرور بندهای یازده گانه، اعضای کمیسیون به بحث و تبادل نظر پرداختند که در نهایت، پیش نویس مذکور با تغییرات اندکی به تأیید کمیسیون رسید.

 فرآیند تدوین سیاست‌های کلی رفاه و تأمین اجتماعی از تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۵ با ابلاغ ایده اولیه توسط دفتر مقام معظم رهبری، سرعت گرفته و ضمن برگزاری نشست‌های متعدد کمیته اجتماعی دبیرخانه مجمع به منظور مشارکت فراگیر صاحبنظران و دستگاه‌های مرتبط، در کمیسیون علمی، فرهنگی و اجتماعی به ویرایش پانزدهم رسیده که در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ به کمیسیون مشترک ارسال شد و قرار است پس از سیر مراحل نهایی، در جلسه صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha