پیش‌نویس سیاست‌های کلی رفاه و تامین اجتماعی در مجمع تشخیص بررسی شد

تهران - ایرنا - پیش‌نویس سیاست‌های کلی رفاه و تامین اجتماعی در کمیسیون علمی، فرهنگی و اجتماعی مجمع تشخیص مصلحت نظام بررسی شد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، جلسه بررسی پیش نویس سیاست‌های کلی رفاه و تأمین اجتماعی با حضور اعضای کمیسیون علمی، فرهنگی و اجتماعی مجمع به ریاست علی اکبر ولایتی تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه حسین مظفر دبیر کمیسیون ضمن تشریح تاریخچه و روند تدوین سیاست‌های مذکور، مقدمه‌ای کوتاه از سوابق و مستندات مربوطه ارائه کرد.
در ادامه نشست کارگروه تدوین سیاست‌های کلی رفاه و تأمین اجتماعی، پس از قرائت و مرور بندهای یازده گانه، اعضای کمیسیون به بحث و تبادل نظر پرداختند که در نهایت، پیش نویس مذکور با تغییرات اندکی به تأیید کمیسیون رسید.

 فرآیند تدوین سیاست‌های کلی رفاه و تأمین اجتماعی از تاریخ ۱۱ آبان ۱۳۹۵ با ابلاغ ایده اولیه توسط دفتر مقام معظم رهبری، سرعت گرفته و ضمن برگزاری نشست‌های متعدد کمیته اجتماعی دبیرخانه مجمع به منظور مشارکت فراگیر صاحبنظران و دستگاه‌های مرتبط، در کمیسیون علمی، فرهنگی و اجتماعی به ویرایش پانزدهم رسیده که در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ به کمیسیون مشترک ارسال شد و قرار است پس از سیر مراحل نهایی، در جلسه صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =