۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۱
کد خبرنگار: 952
کد خبر: 83795126
۰ نفر

برچسب‌ها

٦٦ مورد ساخت و ساز غیر مجاز در  کهریزک تخریب شد

شهرری ـ ایرنا ـ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری از تخریب ٦٦ مورد ساخت و ساز غیر مجاز و آزادسازی ٨٢ هزار متر مربع از اراضی مرغوب کشاورزی در بخش کهریزک خبر داد.

محمد عباسی روز چهار شنبه در حاشیه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی بخش کهریزک به خبرنگار ایرنا گفت: در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون اصلاحی قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، ٦٦ فقره از ساخت و سازهای غیر مجاز در روستای بخش کهریزک تخریب شد.

وی با بیان اینکه اداره جهاد کشاورز نظارت بر ساخت و سازهای غیر مجاز را در سال جاری تشدید کرده است افزود: این ساخت و سازهای غیرمجاز که برای افزایش ارزش افزوده اراضی کشاورزی انجام شده بود عمدتا به شکل ویلا و فنس کشی بود که با حضور عوامل نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی، نمایندگان دادستانی و بخشداری کهریزک تخریب شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری با تاکید بر حفاظت از اراضی کشاورزی اظهار داشت: با هرگونه ساخت و سازهای غیرمجاز و دخل و تصرف در اراضی کشاورزی که مانع از تولید محصولات کشاورزی شود به شدت برخورد می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: تیم های گشتی جهاد کشاورزی ری به صورت شبانه روزی محدوده‌های این منطقه را رصد و با متخلفان در امر ساخت و ساز غیر مجاز برخورد می کنند.

عباسی از همه مالکان و کشاورزان خواست که قبل از هرگونه اقدامی در زمینه ساخت و ساز در اراضی کشاورزی حتما با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مکاتبه کنند.

بخش کهریزک از توابع شهرستان ری و دارای ۲ شهر باقرشهر و کهریزک است، این بخش از شمال به بهشت زهرا(س)، از غرب به اتوبان تهران قم، از شرق به باقر شهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله ۱۳ کیلومتری شهرستان ری واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =