جایگاه‌های ساماندهی کارگران در مشهد افزایش می‌یابد

مشهد- ایرنا- فرماندار مشهد گفت: شهرداری این شهر پنج جایگاه برای ساماندهی کارگران ایجاد کرده است که می‌کوشیم با حمایت استاندار ۲۰ جایگاه ساماندهی دیگر را در این شهر برای سهولت دسترسی کارگران ایجاد کنیم.

محمد هاشمی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از جایگاه‌های ساماندهی کارگران و استادکاران ساختمانی در مشهد افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا، امرار معاش کارگران روزمزد مختل شده و شاهد افزایش تعداد کارگران در سر تقاطع‌ها و میادین سطح شهر هستیم.

وی ادامه داد: با حمایت‌های شهردار مشهد و اقدامات معاونت خدمات شهری در ساماندهی کارگران سرگذر این طرح با استقبال خوبی روبرو شد و تعداد بسیاری از کارگران که حتی در زمان دیرتری به این جایگاه‌ها مراجعه می‌کنند در پروژه‌های شهری به کار گرفته می‌شوند. 

فرماندار مشهد گفت: در راستای رسیدگی به مشکلات کارگران جلسه کمیسیون کارگری با اداره کار و رفاه اجتماعی، انجمن صنفی کارگران و تامین اجتماعی برگزار شد و فرمانداری مشهد موظف است سایر ارگان‌ها و نهادها را جهت ساماندهی کارگران همراه کند. 

وی افزود: با از بین رفتن ویروس کرونا، وضعیت اشتغال کارگران سرگذر رو به بهبودی خواهد گذاشت.

با توجه به شیوع ویروس کرونا، در طرحی ضربتی ماه جاری، پنج جایگاه استقرار کارگران سرگذر با سازه سبک و پراکنش مناسب توسط شهرداری مشهد در این شهر ایجاد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =