۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۲۶
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83794967
۱ نفر

برچسب‌ها

راپینو: ترامپ به نفرت‌پراکنی دامن زده است

تهران- ایرنا- ستاره تیم ملی فوتبال زنان آمریکا بار دیگر ضمن تاختن به «دونالد ترامپ» رییس جمهوری این کشور، احتمال نامزد شدن برای ریاست جمهوری آمریکا را در آینده رد نکرد.

«مگان راپینو» که همواره منتقد صریح ترامپ بوده است، در جریان یک برنامه تلویزیونی رییس جمهوری آمریکا را یک «ملی‌گرای سفید» خواند و گفت که به اعتقاد وی سیاست‌های ترامپ هیچ کمکی به آمریکا نکرده است.

راپینو در این باره گفت: حالا فکر می‌کنم که در کاخ سفید، مشخصا یک ملی‌گرای سفید داریم و نفرت پراکنی و تبعیض در کشور تنها منجر به تفرقه بیشتر، ناامیدی بیشتر، اضطراب بیشتر و ترس بیشتر شده است.

راپینو که در قهرمانی تیم ملی زنان آمریکا در جام جهانی ۲۰۱۹ فرانسه ستاره آمریکایی ها بود، معتقد است که مشارکت دادن اقلیت های نژادی و زنان، کلید پیشرفت است.

وی همواره مدافع حقوق زنان بوده و علاوه بر این، در راستای اعتراض به تبعیض نژادی، به جنبش «زانو بزن» ملحق شده است.

راپینو در پاسخ به این پرسش که آیا گزینه ورود به سیاست را مدنظر قرار داده است یا خیر، گفت: به طور کامل این احتمال را رد نمی‌کنم. شغل رویایی من «رییس جمهوری» است؛ اگر بخواهم چنین کاری کنم، بزرگ‌ترین و بدترین پست را می‌خواهم اما برای این پست به شخصه افرادی را انتخاب می‌کنم که باهوش‌تر، اصلح تر و برای انجام امور بهتر هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =