امام‌جمعه زنجان از اقدام هلال احمر در توزیع بسته‌های غذایی قدردانی کرد

زنجان - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان از اقدام جمعیت هلال احمر در خصوص تهیه و توزیع بسته‌های غذایی و معیشتی برای خانوارهای کم برخوردار در سطح استان قدردانی کرد.

حجت الاسلام الله علی خاتمی روز چهارشنبه در آیین توزیع بسته‌های غذایی و معیشتی جمعیت هلال احمر استان زنجان افزود: از جمعیت هلال احمر، خیران بزرگوار، بویژه داوطلبان که در هلال احمر توانستند بیش از یک‌هزارو 300 بسته غذایی را تهیه و تامین کنند.
وی تاکید کرد: تهیه این تعداد بسته های غذایی و معیشتی لبیک به ندای امام مسلمین در کمک‌های مومنانه محسوب می شود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان  گفت: در زمان حاضر و همزمان با ماه مبارک رمضان دولت و آحاد مختلف مردم و خیرین دست در دست هم داده و کمک های خود را به  دست نیازمندان می رسانند.
 حجت الاسلام خاتمی تاکید کرد: ملت خیر همواره در کارهای خداپسندانه و دست‌گیری از مستمندان پیشقدم بوده اند و این اقدام خود را ثابت کرده‌اند.
 وی اظهار داشت: خداوند متعال برای همه کسانی که در راه خیر و کمک به همنوعان در تلاش هستند، پاداشی خیر عنایت کند.
آغاز توزیع بسته های معیشتی و غذایی در استان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و حضور مسوولان استانی و فرمانداران و نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی انجام شد.
سبدهای غذایی معیشتی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شامل 2 عدد روغن، رب گوجه فرنگی، سه عدد کنسرو ماهی، 2 بسته شکر، یک بسته حبوبات، ماکارونی و سویا هرکدام پنج بسته، چای، برنج یک کیسه 10 کیلویی و یک قوطی شیرینی خشک بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =